🔴 سندی که حضور داعش در باختر هرمزگان را تایید می‌کند! 🔴

🔴 سندی که حضور داعش در باختر هرمزگان را تایید می‌کند! 🔴

🇮🇷: @darvishnameh

🖋 اگر با چشم خود نمی‌دیدم، باور نمی‌کردم که ممکن است گروهی از کارمندان دولت که زیر نظر وزارتخانه‌ای به رهبری #رضا_اردکانیان – وزیر نیرو – در دولت محیط‌زیستی حسن روحانی کار می‌کنند، اقدام به قطع یک پایه شاداب از گونه ارزشمند کهور ایرانی کنند، آن هم به بهانه نزدیکی با خطوط برق! درحالیکه تنها با اندکی هرس، می‌شد مشکل احتمالی را حل کرد؛ منتها از آنجا که عموماً ما برای حل مساله، شیفتگی عجیبی به پاک‌کردن صورت مساله داریم، اینجا هم چنین عمل شد. واقعاً متاسفم برای مدیران بخش منابع طبیعی، محیط‌زیست و وزارت نیرو که اجازه دادند تا چنین جنایتی در سرزمینی که به شدت به تداوم استقرار این درختان نیاز دارد، رخ دهد. اگر ما جنایت‌های #داعش و #طالبان را در نابودی میراث فرهنگی و تاریخی محکوم می‌کنیم، باید بدانیم بریدن تنه این درخت کاملاً شاداب و سالم در چنین فصلی، از بریدن سر انسان‌های بیگناه توسط داعش، چیزی کم‌تر نداشته و هر دو جنایت است، آن هم در شرایطی که پیامبرِ آن قطع‌کنندگان درخت – حضرت محمد (ص) – صراحتاً در مقام ارزش درخت فرموده‌اند: “در نزد من، شکستن شاخه یک درخت، چون شکستن بال فرشتگان است.”

🔺اینک دو مطالبه جدی ما برخورد سریع و بدون اغماض با آمرینِ این منکرِ نابخشودنی توسط وزیر نیرو است. همچنین از همکارانم در اداره کل منابع طبیعی استان هرمزگان و #شهرستان_پارسیان می‌خواهم تا این ماجرا را با دقت و جدیت تا رسیدن به هدف پیگیری کنند تا درآینده احتمال تکرار چنین رفتارهای تاسف‌باری کاهش یابد.

🔺نکته دیگر آنکه برفرض که چنین دستوری به کارمندان و کارگران #شرکت_برق_هرمزگان داده شده باشد، آنها چرا باید بی‌مهابای فرداها چنین کنند؟! واقعاً چقدر راه نرفته و کار نکرده داریم؟ چقدر …

https://goo.gl/31BP23

موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید