♦️چرا در برابرِ لرزه‌ی بی‌صدای زمین در تهران، نمی‌لرزیم؟!♦️

♦️چرا در برابرِ لرزه‌ی بی‌صدای زمین در تهران، نمی‌لرزیم؟!♦️

🇮🇷: @darvishnameh

۱️⃣ تهران که فرو نشست …
🎥 قسمت یازدهم از مجموعه مستند ” دست‌های آلوده ”
با موضوع : ” بحران فرونشست در تهران ”
کاری از #لیلا_فولادوند و #محمدحسین_نظری؛ شنبه بیست و پنجم خرداد ماه، ساعت نه شب از شبکه مستند. همچنین در قسمت دوازدهم هم که هفته بعد – اول تیر – پخش می‌شود، ماجرای فرونشست ادامه می‌یابد.

۲️⃣ باید به لیلا و محمدحسین دست‌مریزادی جانانه گفت؛ آنها کاری کرده‌اند کارستان و با وجود کمبود محسوس امکانات، اثری ماندگار آفریده‌اند. #فرونشست؛ مادر بحران‌ها و پایدارترین خطر برای پایداری کیفیت زندگی است؛ نگاه کنید که چگونه تهران دارد با سرعتی بیش از نودبرابر شرایط بحرانی فرو می‌رود، اما در فضای رسانه‌ای/سیاسی پایتخت، بحث اصلی همچنان درباره بودن یا نبودن #اسنپ، جنتلمن‌بودن یا نبودنِ وزیر آموزش و پرورش، لکسوس میترا استاد، زایشگاهِ محل تولد یک نوزاد و موقعیت یک پاکت نامه در اطراف آبه است! فارغ از اینکه برای جبران فرونشست به پنجاه تا هفتادهزارسال زمان نیاز داریم! و ما رکورددار فرونشست در کره زمین هستیم.

🙏این مستند را تماشا کرده و خبر پخشش را جار زنید🙏

#فرونشست_زمین
#لیلا_فولادوند
#دست‌های_آلوده
#شبکه_مستند

View this post on Instagram

. . ♦️چرا در برابرِ لرزه‌ی بی‌صدای زمین در تهران، نمی‌لرزیم؟!♦️ . 1️⃣ تهران که فرو نشست … 🎥 قسمت یازدهم از مجموعه مستند " دست‌های آلوده " با موضوع : " بحران فرونشست در تهران " کاری از #لیلا_فولادوند و #محمدحسین_نظری؛ شنبه بیست و پنجم خرداد ماه، ساعت نه شب از شبکه مستند. همچنین در قسمت دوازدهم هم که هفته بعد – اول تیر – پخش می‌شود، ماجرای فرونشست ادامه می‌یابد. . 2️⃣ باید به لیلا و محمدحسین دست‌مریزادی جانانه گفت؛ آنها کاری کرده‌اند کارستان و با وجود کمبود محسوس امکانات، اثری ماندگار آفریده‌اند. #فرونشست؛ مادر بحران‌ها و پایدارترین خطر برای پایداری کیفیت زندگی است؛ نگاه کنید که چگونه تهران دارد با سرعتی بیش از نودبرابر شرایط بحرانی فرو می‌رود، اما در فضای رسانه‌ای/سیاسی پایتخت، بحث اصلی همچنان درباره بودن یا نبودن #اسنپ، جنتلمن‌بودن یا نبودنِ وزیر آموزش و پرورش، لکسوس میترا استاد، زایشگاهِ محل تولد یک نوزاد و موقعیت یک پاکت نامه در اطراف آبه است! فارغ از اینکه برای جبران فرونشست به پنجاه تا هفتادهزارسال زمان نیاز داریم! و ما رکورددار فرونشست در کره زمین هستیم. . 🙏این مستند را تماشا کرده و خبر پخشش را جار زنید🙏 . #فرونشست_زمین #لیلا_فولادوند #دست‌های_آلوده #شبکه_مستند .

A post shared by Mohammad Darvish محمد درویش (@darvish.mohammad) on

موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید