🔻چهار تذکر مولانا به عیسی!🔻

🔻چهار تذکر مولانا به عیسی!🔻

🇮🇷: @darvishnameh

۱️⃣ #مسعود_مولانا ذاتاً انسانی خوشبین و امیدوار است. در حوزه‌ی کنشگری هم اغلب کوشیده تا با همین آموزه به تعامل با افراد حقیقی یا حقوقی نزدیک به قدرت پرداخته و به عنوان یکی از نمایندگان شورای هماهنگی سازمان‌های مردم‌نهاد، طبیعت ایران را گزندِ خسارت‌هایی جبران‌ناپذیر در گذرگاه‌های ۴ساله‌ی دولتی‌ها حراست کند.

۲️⃣ بر مبنای همین راهبرد، در مورد مدیریت جدید سازمان حفاظت محیط‌زیست در دولت دوم حسن روحانی هم تقریباً دو سال است که چنین رویه‌ای را پیش گرفته و واقعاً کوشید به گفتگو با مردی بنشیند که در همان ماهِ نخست حضورش در پردیسان در رسانه‌ی ملی گفت: اغلب تشکل‌های محیط‌زیستی یا سیاسی هستند، یا احساسی و یا نادان!

۳️⃣ اینک اما از زمانی که #عیسی_کلانتری برخلاف قول و قرارها، نامه مشهور ۱۸مهر را نوشت و عملاً به اجرای طرح انتقال آب خزر به کویر مرکزی چراغ سبز نشان داد، ظاهراً دریافته که “سخت است فهماندنِ چیزی به کسی که نفعش در نفهمیدن است!”

۴️⃣ با ذکر این مقدمه‌ی ۳بخشی، حالا شاید بهتر بتوان چرایی یادآوری غلط‌های آماری و اطلاعاتِ نادرست ارایه‌شده توسط عیسی کلانتری در ماجرای کوچک‌کردنِ تبعاتِ این انتقال فاجعه‌بار را از سوی مسعود مولانا درک کرد:

#نه_به_انتقال_آب_خزر_به_کویر_مرکزی
#چهار_تذکر_مولانا_به_عیسی

https://t.me/masooudmolana/481

موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید