🔹️گام‌هایی کوچک اما امیدبخش برای یکی از محروم‌ترین مناطق ایران در بلوچستان!🔹️

🔹️گام‌هایی کوچک اما امیدبخش برای یکی از محروم‌ترین مناطق ایران در بلوچستان!🔹️

🇮🇷: @darvishnameh

✍ همانطور که خوانندگانِ این سطور می‌دانند، در طول دو روز گذشته به همراه گروهی از دلسوزان و خیرین وطن به حاشیه جنوب و جنوب شرقی #بلوچستان در مجاورت مرز پاکستان رفتیم تا به سهم خویش بتوانیم روند تولید آب با کیفیت برای پنجاه‌هزار نفر از اهالی #سنگان و روستاهای اطرافش را تسریع بخشیم. این سفر البته حاشیه‌های فراوان و جذابی هم داشت که می‌کوشم در هایلایت استوری سفرنامه به آن بپردازم. تجربه‌ی حضور در کنار جمعی صمیمی، ایران‌دوست و فرهیخته چون #محسن_رنانی، حجت‌الاسلام #زائری، #رضا_امیرخانی، #منصور_منصوری، #بهزاد_عبداللهیان‌پور، #یاسر_عرب، #سیدمحمد_فاطمی و #ابراهیم_قهوه‌چی‌زاده، افتخاری فراموش‌نشدنی برای نگارنده است. دوستانی که مایلند به اهداف این پروژه انساندوستانه کمک کنند و یا پرسشی دارند، می‌توانند مستقیماً برای یاسر عرب در تلگرام یا واتس‌آپ – ۰۹۱۲۲۷۳۳۱۷۴ – پیام بفرستند.

🔹️صبح جمعه – ۱۸ آبان – راهی #اهواز هستم. در خوزستان دستکم چهار برنامه دارم که از جمله باید به سخنرانی در همایش شهرهای تاب‌آور، تحلیل و مقایسه خطرات طرح‌های انتقال آب از کاسپین تا کارون با حضور فعالان محیط‌زیستی استان، نقد و بررسی #مستند_کارون اثر #محمد_احسانی و همرکابی با دوستداران #دوچرخه در اهواز اشاره کنم. به امید روزهایی روشن‌تر برای وطن از بلوچستان تا خوزستان …

#بلوچستان_را_باید_دید
#گامهایی_کوچک_برای_بلوچستان
#گاندو_نگهبان_آب
#علیه_انفعال_در_آبادی_ایران_متحد_شویم
#شهر_تاب‌آور_از_کودکستان‌_ژیناور_میگذرد

View this post on Instagram

. . 🔹️گام‌هایی کوچک اما امیدبخش برای یکی از محروم‌ترین مناطق ایران در بلوچستان!🔹️ . ✍ همانطور که خوانندگانِ این سطور می‌دانند، در طول دو روز گذشته به همراه گروهی از دلسوزان و خیرین وطن به حاشیه جنوب و جنوب شرقی #بلوچستان در مجاورت مرز پاکستان رفتیم تا به سهم خویش بتوانیم روند تولید آب با کیفیت برای پنجاه‌هزار نفر از اهالی #سنگان و روستاهای اطرافش را تسریع بخشیم. این سفر البته حاشیه‌های فراوان و جذابی هم داشت که می‌کوشم در هایلایت استوری سفرنامه به آن بپردازم. تجربه‌ی حضور در کنار جمعی صمیمی، ایران‌دوست و فرهیخته چون #محسن_رنانی، حجت‌الاسلام #زائری، #رضا_امیرخانی، #منصور_منصوری، #بهزاد_عبداللهیان‌پور، #یاسر_عرب، #سیدمحمد_فاطمی و #ابراهیم_قهوه‌چی‌زاده، افتخاری فراموش‌نشدنی برای نگارنده است. دوستانی که مایلند به اهداف این پروژه انساندوستانه کمک کنند و یا پرسشی دارند، می‌توانند مستقیماً برای یاسر عرب در تلگرام یا واتس‌آپ – 09122733174 – پیام بفرستند. . 🔹️هم‌اکنون از #فرودگاه_کنارک راهی تهران هستم تا صبح فردا به #اهواز بروم. در خوزستان دستکم چهار برنامه دارم که از جمله باید به سخنرانی در همایش شهرهای تاب‌آور، تحلیل و مقایسه خطرات طرح‌های انتقال آب از کاسپین تا کارون با حضور فعالان محیط‌زیستی استان، نقد و بررسی #مستند_کارون اثر #محمد_احسانی و همرکابی با دوستداران #دوچرخه در اهواز اشاره کنم. به امید روزهایی روشن‌تر برای وطن از بلوچستان تا خوزستان … . #بلوچستان_را_باید_دید #گامهایی_کوچک_برای_بلوچستان #گاندو_نگهبان_آب #علیه_انفعال_در_آبادی_ایران_متحد_شویم #شهر_تاب‌آور_از_کودکستان‌_ژیناور_میگذرد #بهانه_های_سرکردن_زمستان .

A post shared by Mohammad Darvish (@darvish.mohammad) on

موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید