🔹️این ۶دقیقه را از دست ندهید!🔹️

🔹️این ۶دقیقه را از دست ندهید!🔹️

🇮🇷: @darvishnameh

🔻یک مناظره سازنده برای آنهایی که می‌خواهند از واقعیت طرح مخرب بایوجمی در تالاب انزلی آگاهی یابند!🔻

۱️⃣ ساعتی پیش در شبکه خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران – ۱۹ آبان ۱۳۹۸ – بین #مسعود_باقرزاده_کریمی، نماینده سازمان حفاظت محیط‌زیست و #اصغر_عبدلی، استاد دانشگاه شهید بهشتی، مناظره‌ای روشنگرانه رخ داد که توصیه می‌کنم تمامی این گفتگوی بیست و پنج‌دقیقه‌ای را در نشانی زیر تماشا بفرمایید:

http://telewebion.com/episode/2147351

۲️⃣ اما به هر علت اگر فرصت تماشای کاملِ این گفتگو را ندارید، دستکم همین شش دقیقه را در هشت بخش تماشا کنید تادریابید چگونه فعالان و متخصصان و دوستداران محیط‌زیست با حمایت دادستان شجاعِ بندر انزلی، استان گیلان و تالاب ارزشمند انزلی را از یک خطر بزرگ که می‌توانست هشتصد و شصت میلیاردتومان هم روی دست ملت خرج بتراشد، نجات دادند. کاش مانند اصغر عبدلی در بین اساتید دانشگاه بیشتر داشتیم که هم شجاع باشند و هم منافع کشور و ملت را بر منافع شخصی و بیم مشکلات مادی یا فشارهای سیاسی ترجیح داده و همواره در طرف واقعیت و مردم بایستند.

#نه_به_بایوجمی

View this post on Instagram

. . 🔹️یک مناظره سازنده برای آنهایی که می‌خواهند از واقعیت طرح مخرب بایوجمی در تالاب انزلی آگاهی یابند!🔹️ . ✍ساعتی پیش در شبکه خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران بین #مسعود_باقرزاده_کریمی، نماینده سازمان حفاظت محیط‌زیست و #اصغر_عبدلی، استاد دانشگاه شهید بهشتی، مناظره‌ای روشنگرانه رخ داد که توصیه می‌کنم تمامی این گفتگوی بیست و پنج‌دقیقه‌ای را در نشانی زیر تماشا بفرمایید: . http://telewebion.com/episode/2147351 . ✍ اما به هر علت اگر فرصت تماشای کاملِ این گفتگو را ندارید، دستکم همین شش دقیقه را در هشت بخش تماشا کنید تادریابید چگونه فعالان و متخصصان و دوستداران محیط‌زیست با حمایت دادستان شجاعِ بندر انزلی، استان گیلان و تالاب ارزشمند انزلی را از یک خطر بزرگ که می‌توانست هشتصد و شصت میلیاردتومان هم روی دست ملت خرج بتراشد، نجات دادند. کاش مانند اصغر عبدلی در بین اساتید دانشگاه بیشتر داشتیم که هم شجاع باشند و هم منافع کشور و ملت را بر منافع شخصی و بیم مشکلات مادی یا فشارهای سیاسی ترجیح داده و همواره در طرف واقعیت و مردم بایستند. . #نه_به_بایوجمی .

A post shared by Mohammad Darvish (@darvish.mohammad) on

موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید