🔻 پویش “نوچرخه” 🔻

🔻 پویش “نوچرخه” 🔻
اهدای ۱۷۶ + ۳۶۵ دوچرخه عیدی به ۵۴۱ نفر از آینده‌سازان ایران
🔹 عزیزان، یک مثل معروف اسپانیایی می‌گوید که «امید آخرین چیزی است که می‌میرد». ما جامعه‌ای هستیم که در طول تاریخ خود همیشه با سختی‌ها مواجه بوده‌ایم. علیرغم همه مشکلاتی که داشته ایم، نشان داده‌ایم که در بدترین شرایط هم حاضر نیستیم همدیگر را رها کنیم. نوروز زمانی است که با دید و بازدید و دادن هدیه به کودکان به آنها شادی می‌بخشیم.
🔹 ما در نظر داریم برای نوروز نود و نه به “پانصد و چهل و یک نفر” کودک و نوجوان در حداقل هشت روستای محروم در استان‌های سیستان و بلوچستان (زیستگاه گاندو و مناطق سیل زده)، هرمزگان، کهکیلویه، فارس، لرستان (مناطق سیل زده)، کرمانشاهان (مناطق زلزله زده) و کردستان و یک بنیاد خیریه در استان مرکزی که معلولان ذهنی را آموزش می‌دهند، دوچرخه عیدی بدهیم؛ با این کار هم فرهنگ دوچرخه‌سواری ترویج خواهد شد و هم دل‌های گروهی از کودکان کم‌توان یا محروم شاد می‌شود. علیرغم آنکه در ابتدا بنا داشتیم سیصد و شصت و پنج دوچرخه تهیه کنیم، حادثه دلخراش هواپیما باعث شد که برای زنده نگهداشتن یاد این عزیزان یکصد و هفتاد و شش دوچرخه را هم اضافه کنیم تا بدین طریق با شاد کردن کودکان یاد این گل‌های پرپر شده را برای همیشه پاس داریم و روحشان را شاد کنیم.
🔹 این دوچرخه‌ها ساخت ایران (پرشین بایک) است و قیمت هر کدام یک میلیون تومان برای دوچرخه و دو میلیون تومان سه چرخه مخصوص معلولین برآورد شده است. با احتساب هزینه ارسال، سر جمع پانصد و هفتاد میلیون تومان نیاز است. شما دوست گرامی را به مشارکت در این پویش دعوت می‌کنیم. لطفاً با واریز هر مبلغی که مایل هستید، به کارت یا حساب زیر، به تحقق این پویش یاری رسانید.
🔸 ویژگی دریافت‌کنندگان دوچرخه داشتن یکی از شرایط زیر است:
۱. به دوچرخه‌سواری علاقه‌مند باشند، ۲. شاگرد ممتاز مدرسه باشند و یا دارای ویژگی خاص علمی، اجتماعی و خانوادگی باشند، ۳. دوچرخه‌هایشان به سرقت رفته باشد و یا در اثر سیل یا زلزله از بین رفته باشد، ۴. پشتوانه مالی درخوری نداشته باشند.
شماره‌ی شبا: IR350180000000004753916402
شماره‌ی حساب: ۴۷۵۳۹۱۶۴۰۲ به نام کما خوشرو (سازنده دوچرخه)
شماره کارت: ۳۶۹۶-۵۴۳۰-۸۳۱۱-۵۸۵۹ نزد بانک تجارت
✳️ نظارت هزینه‌ها و سیاستگزاری به عهده تیمی متشکل از حسین آخانی، محمد درویش، نصرت صفائیان و عباس محمدی است. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از طریق اینستاگرام محمد درویش و حسین آخانی بفرستید. از شرکت‌هایی که در این امر خیر با پنج میلیون تومان به بالا همراهی کنند، در استوری اینستاگرام تشکر می‌شود.
https://t.me/environ_concerns

موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید