🔹️معجزه، معجزه می‌آورد!🔹️

🔹️معجزه، معجزه می‌آورد!🔹️

🇮🇷: @darvishnameh

۱️⃣ همان‌طور که غم، غم می‌آورد؛ انتقام، خشونت بیشتر می‌آفریند؛ دریوزگی بر ابعاد تنگدستی می‌افزاید و تسلیم‌شدن، متجاوز را جری‌تر می‌سازد؛ باید یادمان باشد که هرقدر باقدرت و خلوص بیشتر ببخشیم، مهر بورزیم و کینه‌هامان را روی یخ بنویسیم، روی خوش زندگی را بیشتر لمس خواهیم کرد. این رازِ ساده‌ی زندگی است و شگفتا که این رازِ ساده را اغلبِ ما باور نداریم و بکار نمی‌بندیم!

۲️⃣ از روزی که #سعید_انصاریان تصمیم گرفت تا به الگِن بازگردد و پرچم امید را به اهتزاز درآورد، هنوز ده ماه نگذشته است؛ نگاه کنید معجزه‌های الگِن را در همین مدت کوتاه و آن هم در یکی از تلخ‌ترین دوران ایران که هر روز و هر هفته منتظر شنیدنِ خبری هستیم که بوی مرگ، اختلاس، فریب، ترور، سقوط و خشونت می‌دهد. دست برداریم از سرِ دشنام‌فرستادن به زمین و زمان. اگر می‌خواهیم انکارکنندگانِ خویش را متنبه کنیم، واداریم‌شان تا عظمتِ این تمدن و فرهنگ را دریابند و باور کنند؛ فرهنگی که از دلش سعید، بهار، علی، شقایق، کیانا، رایان و هزاران بهانه سرکردن زمستان می‌روید؛ هرگز قابل تحریم و تهدید و تحدید نیست.

۳️⃣ خلاصه اینکه می‌خواهید پرچم امید زمین نماند؟ فقط کافی است از آدم‌های ناامید فاصله بگیرید، چون آنها برای هر راهِ حلی، یک مشکل در آستین رو می‌کنند! کسی چه می‌داند؟ شاید آن نوجوانی که در سردشت، دیشموک، جکی‌کور، الگن، معمولان، پلدختر، سرپل‌ذهاب، قلعه‌تل، پاقلات و … در آستانه نوروز و به کمک ما حامیان #پویش_نوچرخه صاحب یک دوچرخه می‌شود؛ در آینده‌ای نزدیک یک #سعید_انصاریان دیگر شود …

#معجزه_های_الگن
#بهانه_های_سرکردن_زمستان
#پرچم_امید
#رایان_پورجم_خود_عشق_است
#از_پویش_نوچرخه_حمایت_کنیم

View this post on Instagram

. . 🔹️معجزه، معجزه می‌آورد!🔹️ . 1️⃣ همان‌طور که غم، غم می‌آورد؛ انتقام، خشونت بیشتر می‌آفریند؛ دریوزگی بر ابعاد تنگدستی می‌افزاید و تسلیم‌شدن، متجاوز را جری‌تر می‌سازد؛ باید یادمان باشد که هرقدر باقدرت و خلوص بیشتر ببخشیم، مهر بورزیم و کینه‌هامان را روی یخ بنویسیم، روی خوش زندگی را بیشتر لمس خواهیم کرد. این رازِ ساده‌ی زندگی است و شگفتا که این رازِ ساده را اغلبِ ما باور نداریم و بکار نمی‌بندیم! . 2️⃣ از روزی که #سعید_انصاریان تصمیم گرفت تا به الگِن بازگردد و پرچم امید را به اهتزاز درآورد، هنوز ده ماه نگذشته است؛ نگاه کنید معجزه‌های الگِن را در همین مدت کوتاه و آن هم در یکی از تلخ‌ترین دوران ایران که هر روز و هر هفته منتظر شنیدنِ خبری هستیم که بوی مرگ، اختلاس، فریب، ترور، سقوط و خشونت می‌دهد. دست برداریم از سرِ دشنام‌فرستادن به زمین و زمان. اگر می‌خواهیم انکارکنندگانِ خویش را متنبه کنیم، واداریم‌شان تا عظمتِ این تمدن و فرهنگ را دریابند و باور کنند؛ فرهنگی که از دلش سعید، بهار، علی، شقایق، کیانا، رایان و هزاران بهانه سرکردن زمستان می‌روید؛ هرگز قابل تحریم و تهدید و تحدید نیست. . 3️⃣ خلاصه اینکه می‌خواهید پرچم امید زمین نماند؟ فقط کافی است از آدم‌های ناامید فاصله بگیرید، چون آنها برای هر راهِ حلی، یک مشکل در آستین رو می‌کنند! کسی چه می‌داند؟ شاید آن نوجوانی که در سردشت، دیشموک، جکی‌کور، الگن، معمولان، پلدختر، سرپل‌ذهاب، قلعه‌تل، پاقلات و … در آستانه نوروز و به کمک ما حامیان #پویش_نوچرخه صاحب یک دوچرخه می‌شود؛ در آینده‌ای نزدیک یک #سعید_انصاریان دیگر شود … . #معجزه_های_الگن #بهانه_های_سرکردن_زمستان #پرچم_امید #رایان_پورجم_خود_عشق_است #از_پویش_نوچرخه_حمایت_کنیم . .

A post shared by محمد درویش | Mohammad Darvish (@darvish.mohammad) on

موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید