🔹️مگر می‌شود این یکصد و شصت و هشت هزار و چهارصد و پنجاه تومان را فراموش کرد؟🔹️

🔹️مگر می‌شود این یکصد و شصت و هشت هزار و چهارصد و پنجاه تومان را فراموش کرد؟🔹️

🇮🇷: @darvishnameh

✍ دوشنبه، همزمان با روز مهندس، جوان‌ترین خواننده‌ی صفحه‌ام #کیانا_صدیقی عزیز – که پیش‌تر هم در موردش نوشته بودم – از #قوچان هدیه‌ی ارزشمند و وصف‌ناپذیری را برایم فرستاد تا به کمکش دلِ کودکانی که در زلزله و سیل‌های اخیر، دوچرخه‌ی خود را از دست داده‌اند، شاد کنم. امیدوارم دلِ تو دختر نازنینم و پدر و مادر بزرگوار و سبزاندیشت هم همیشه شاد بماند که چنین بزرگ‌اندیش و شجاع‌دل هستید. خوشحالم که حتی در این شرایط دشوار و تلخ و نگرانی‌های فزاینده از گسترش #کرونا، سیل و زلزله باز هم هموطنانی در ایران‌بانوی عزیز می‌شناسم که دلی دریایی دارند.

♦️در عکس‌های نهم و دهم شیوه‌ی کمک به #پویش_نوچرخه شرح داده شده است. همچنین آخرین اطلاعات درباره این پویش را در هایلات مرتبط بخش استوری‌ها همواره می‌توانید پیگیری کنید. در فیلم زیبای “فهرست آرزوها” که #مورگان_فریمن و #جک_نیکلسون در آن نقش‌آفرینی می‌کنند – و در این روزهای خانه‌نشینی کرونایی! خوب است که دوباره آن را تماشا کنیم – به باوری کهن اشاره می‌شود که مصری‌ها به آن اعتقاد دارند؛ اینکه شرط ورود به بهشت پس از مرگ با دو پرسشِ نگهبان مشخص می‌شود: نخست آنکه آیا شاد زندگی کردی؟ و دوم اینکه آیا به زندگی دیگران شادی بخشیدی؟ ایمان دارم که اهالی خانه‌ی کیانا از جمله مسافران برخوردار از گرین‌کارتِ بهشت هستند‌.❤😘❤

#پویش_نوچرخه
#بهانه_های_سرکردن_زمستان
#هدیه_روز_مهندس
#گرین_کارت_بهشت

View this post on Instagram

. . 🙏مگر می‌شود این یکصد و شصت و هشت هزار و چهارصد و پنجاه تومان را فراموش کرد؟🙏 . ✍ دیروز، همزمان با روز مهندس، جوان‌ترین خواننده‌ی صفحه‌ام #کیانا_صدیقی عزیز – که پیش‌تر هم در موردش نوشته بودم – از #قوچان هدیه‌ی ارزشمند و وصف‌ناپذیری را برایم فرستاد تا به کمکش دلِ کودکانی که در زلزله و سیل‌های اخیر، دوچرخه‌ی خود را از دست داده‌اند، شاد کنم. امیدوارم دلِ تو دختر نازنینم و پدر و مادر بزرگوار و سبزاندیشت هم همیشه شاد بماند که چنین بزرگ هستید. خوشحالم که حتی در این شرایط دشوار و تلخ و نگرانی‌های فزاینده از گسترش #کرونا ، سیل و زلزله باز هم هموطنانی در ایران‌بانوی عزیز می‌شناسم که دلی دریایی دارند. در عکس‌های نهم و دهم شیوه‌ی کمک به #پویش_نوچرخه شرح داده شده است. همچنین آخرین اطلاعات درباره این پویش را در هایلات مرتبط بخش استوری‌ها همواره می‌توانید پیگیری کنید. در فیلم زیبای "فهرست آرزوها" که #مورگان_فریمن و #جک_نیکلسون در آن نقش‌آفرینی می‌کنند – و در این روزهای خانه‌نشینی کرونایی! خوب است که دوباره آن را تماشا کنیم – به باوری کهن اشاره می‌شود که مصری‌ها به آن اعتقاد دارند؛ اینکه شرط ورود به بهشت پس از مرگ با دو پرسش نگهبان مشخص می‌شود: نخست آنکه آیا شاد زندگی کردی؟ و دوم اینکه آیا به زندگی دیگران شادی بخشیدی؟ ایمان دارم که اهالی خانه‌ی کیانا از جمله مسافران برخوردار از گرین‌کارتِ بهشت هستند‌❤😘❤ . #پویش_نوچرخه #بهانه_های_سرکردن_زمستان #هدیه_روز_مهندس #گرین_کارت_بهشت .

A post shared by محمد درویش | Mohammad Darvish (@darvish.mohammad) on

موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید