🔸️یک مسابقه متفاوت با جایزه ۶میلیون تومانی برای کتابخوان‌ها!🔸️

🔸️یک مسابقه متفاوت با جایزه ۶میلیون تومانی برای کتابخوان‌ها!🔸️

🇮🇷: @darvishnameh

۱️⃣ فکر کنم بهترین حالتِ ممکن این است که هم آدم توفیق یابد تا کتاب بخواند و هم بابت کتابخوانی و افزایش ژرفای معرفتی‌اش جایزه هم بگیرد!

۲️⃣ دو کتابی که برای نخستین دورِ خوانش و تحلیل کتاب ارایه می‌شود، عبارتند از “صنعت بر فراز سنت یا در برابر آن – در دو جلد” اثر #مرتضی_فرهادی و “چرا ایران عقب ماند و غرب پیش رفت؟” اثر #کاظم_علمداری.

۳️⃣ به بهترین نقد و تحلیلی که برای هر یک از این دو کتاب نوشته شود، سی میلیون ریال جایزه اختصاص می‌یابد. علاوه بر این، به ۳۰ نقد برتر کتاب‌هایی از سوی #امیرحسین_فرزانه اهدا خواهد شد. البته اگر در بین راه شخصیت‌های حقیقی یا حقوقی دیگری هم علاقه‌مند به مشارکت در این مسابقه و افزایش جوایز شوند، بدیهی است برای نفرات بیشتری جایزه در نظر گرفته خواهد شد که در آن صورت، حتما در همین صفحه و کانالم – #درویش‌نامه – در تلگرام اعلام خواهد شد.

۴️⃣ نقدها و تحلیل‌های ارایه شده حداکثر برخوردار از دوهزار کلمه باشد و تا بیست مردادماه به تلگرام نگارنده در نشانی زیر ارسال شود:

@mohammaddarvish44

۵️⃣ بدیهی است تحلیل‌های ارایه شده قرار نیست فقط توصیف و تعریف از کتاب‌ها یا نویسندگان آن باشد. ممکن است برنده کسی باشد که با ساختاری منطقی، مستدل و جذاب از قضا به برخی از جنبه‌های ارایه شده در این آثار، انتقاد جدی هم داشته باشد.

۶️⃣ هزینه تامین جوایز نقدی این دوره از خوانش و تحلیل کتاب به هدف ترویج کتابخوانی با همت #علی_کردستانی عزیز تامین شده است که خوانندگان این سطور بارها در مورد عملکردهای خیرخواهانه و رفتارهای سبزاندیشانه وی از همین قلم خوانده‌اند. همچنین با مراجعه به کتابفروشی علیرضا امیرخیز – ۰۹۳۳۷۲۹۲۸۲۶ – می‌توانید کتاب‌های مورد نظر را با بیست‌درصد تخفیف سفارش دهید تا برایتان در داخل یا خارج از کشور پست شود. علاوه براین، برای آن گروه از هموطنان نیازمند که در نواحی روستایی دور از دسترس زندگی می‌کنند، کتاب‌ها رایگان ارسال خواهد شد.

۷️⃣ در بررسی و داوری آثار دریافت‌شده آقایان مرتضی فرهادی، علی کردستانی و #کاوه_فرهادی به نگارنده کمک خواهند کرد. همچنین به ده نقد برتر، تقدیرنامه‌ای رسمی از سوی اینجانب به عنوان: رییس کمیته محیط‌زیست #کرسی_سلامت_اجتماعی_یونسکو تقدیم خواهد شد.

۸️⃣ #جبران_خلیل‌جبران می‌گوید: “دریغ بر ملتی که دم بر نمی‌آورد، مگر هنگامی که در تشییع جنازه گام بر می‌دارد، خود را نمی‌ستاید، مگر در میان ویرانه‌هایش و عصیان نمی‌کند، مگر هنگامی که گردنش در میان تبر و کُنده قرار دارد.” بیاییم به معرفی و ترویج کتاب‌های فاخر و خوانشِ عمیقِ آنها کمک کنیم تا آن ملتی که خلیل‌جبران بر او دریغ و افسوس روا می‌دارد، ما نباشیم.

۹️⃣ لطفاً خبر برگزاری این مسابقه فرهنگی را تا می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی و بین دوستان و آشنایان‌تان به اشتراک نهید.

#مسابقه_کتابخوانی
#ما_از_غرب_عقب_افتادیم_یا_از_خودمان
#مرتضی_فرهادی
#کاظم_علمداری
#صنعت_برفراز_سنت
#چرا_ایران_عقب_ماند

View this post on Instagram

. . 🔸️یک مسابقه متفاوت برای کتابخوان‌ها!🔸️ . 1️⃣ فکر کنم بهترین حالتِ ممکن این است که هم آدم توفیق یابد تا کتاب بخواند و هم بابت کتابخوانی و افزایش ژرفای معرفتی‌اش جایزه هم بگیرد! . 2️⃣ دو کتابی که برای نخستین دورِ خوانش و تحلیل کتاب ارایه می‌شود، عبارتند از "صنعت بر فراز سنت یا در برابر آن – در دو جلد" اثر #مرتضی_فرهادی و "چرا ایران عقب ماند و غرب پیش رفت؟" اثر #کاظم_علمداری. . 3️⃣ به بهترین نقد و تحلیلی که برای هر یک از این دو کتاب نوشته شود، سی میلیون ریال جایزه اختصاص می‌یابد. البته اگر در بین راه شخصیت‌های حقیقی یا حقوقی دیگری هم علاقه‌مند به مشارکت در این مسابقه و افزایش جوایز شوند، بدیهی است برای نفرات بیشتری جایزه در نظر گرفته خواهد شد که در آن صورت، حتما در همین صفحه و کانالم – #درویش‌نامه – در تلگرام اعلام خواهد شد. . 4️⃣ نقدها و تحلیل‌های ارایه شده حداکثر برخوردار از دوهزار کلمه باشد و تا بیست مردادماه به تلگرام نگارنده در نشانی زیر ارسال شود: . @mohammaddarvish44 . 5️⃣ بدیهی است تحلیل‌های ارایه شده قرار نیست فقط توصیف و تعریف از کتاب‌ها یا نویسندگان آن باشد. ممکن است برنده کسی باشد که با ساختاری منطقی، مستدل و جذاب از قضا به برخی از جنبه‌های ارایه شده در این آثار، انتقاد جدی هم داشته باشد. . 6️⃣ هزینه تامین جوایز نقدی این دوره از خوانش و تحلیل کتاب به هدف ترویج کتابخوانی با همت #علی_کردستانی عزیز تامین شده است که خوانندگان این سطور بارها در مورد عملکردهای خیرخواهانه و رفتارهای سبزاندیشانه وی از همین قلم خوانده‌اند. . . 7️⃣ در بررسی و داوری آثار دریافت‌شده آقایان مرتضی فرهادی، علی کردستانی و #کاوه_فرهادی به نگارنده کمک خواهند کرد. همچنین به ده نقد برتر، تقدیرنامه‌ای رسمی از سوی اینجانب به عنوان: رییس کمیته محیط‌زیست #کرسی_سلامت_اجتماعی_یونسکو تقدیم خواهد شد. . 8️⃣ #جبران_خلیل‌جبران می‌گوید: "دریغ بر ملتی که دم بر نمی‌آورد، مگر هنگامی که در تشییع جنازه گام بر می‌دارد، خود را نمی‌ستاید، مگر در میان ویرانه‌هایش و عصیان نمی‌کند، مگر هنگامی که گردنش در میان تبر و کُنده قرار دارد." بیاییم به معرفی و ترویج کتاب‌های فاخر و خوانشِ عمیقِ آنها کمک کنیم تا آن ملتی که خلیل‌جبران بر او دریغ و افسوس روا می‌دارد، ما نباشیم. . 9️⃣ لطفاً خبر برگزاری این مسابقه فرهنگی را تا می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی و بین دوستان و آشنایان‌تان به اشتراک نهید. . . #مسابقه_کتابخوانی #ما_از_غرب_عقب_افتادیم_یا_از_خودمان #مرتضی_فرهادی #کاظم_علمداری #صنعت_برفراز_سنت #چرا_ایران_عقب_ماند .

A post shared by محمد درویش | Mohammad Darvish (@darvish.mohammad) on

موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید