🔻دیگری، کسی است که قصه‌اش را نمی‌دانیم!🔻

🔻دیگری، کسی است که قصه‌اش را نمی‌دانیم!🔻

🇮🇷: @darvishnameh

۱️⃣ به زودی شاهد آغاز سلسله گفتگوهای چالش‌محور با عنوان #رویای_ایران در #آپارات خواهیم بود که مرد دوست‌داشتنی، شجاع و صادقِ سینمای مستند، یاسر عرب عزیز جرقه‌اش را زده و همنوردانی از جنس خودش، لبیکش گفته‌ و یاری‌اش می‌دهند.

۲️⃣ دردِ او در مجموعه تصاویر و گفتگوهایی که تحت عنوان رویای ایران در قاب دوربین #جمهور_تی‌وی شکار کرده، نه فقط دردِ ایران که دردِ جهان است؛ دردِ دیده‌نشدن … دردِ شنیده‌نشدن … همان دردی که #جوکر را می‌سازد و از خیابان‌های تهران و شیراز تا پاریس، قاهره، استانبول و اغلب شهرهای آمریکا را به آشوب می‌کشد …

۳️⃣ اینکه چرا نرخ زاد و ولد در سیستان و بلوچستان بالاست؟ چرا از گاندوها تا گلوله‌ها کودکان را قربانی می‌کنند؟ چرا جوانان گُل را فقط دوست ندارند، بلکه از مصرفش لذت می‌برند؟ چرا سرود ملی دست‌کم برای بخشی از جامعه ایران، سرود ملی نیست؟ اینکه اصلاً چرا باید به اینکه اهلِ کدام بخشِ قراردادی از این کره خاکی هستیم، افتخار کنیم؟ اینکه چرا بر شمار رابطه‌های زرد، سفید و صورتی افزوده می‌شود؟ آن همه پول چرا در مستطیل سبز مصرف می‌شود؟ چرا حرف آنهایی که با حیوان خانگی زندگی می‌کنند، شنیده نشده و به رسمیت شناخته نمی‌شود و …

۴️⃣ #رویای_ایران از دوشنبه – ۱۹خرداد ۱۳۹۹ – در آپارات بارگذاری شده و می‌توانیم تماشا کرده و البته خبر و محتوایش را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک نهیم. در کانال جمهور‌تی‌وی به نشانی زیر هم می‌توانید پیوسته در جریان تازه‌ترین خبرها، زمان پخش دقیق برنامه‌ها و نیز لینک دسترسی قرار گیرید:

https://t.me/jomhourtv/2

۵️⃣ همچنین هموطنانی که مایل هستند از تداوم تولید و پخش چنین برنامه‌های مستقلی که بدون هیچ کمک دولتی نفس می‌کشد، حمایت کنند؛ می‌توانند از طریق شماره کارت زیر به دست‌اندرکاران جمهور‌تی‌وی کمک کنند:

۶۱۰۴۳۳۷۷۶۳۷۷۳۴۶۰

#رویای_ایران
#جمهور_تی‌وی
#یاسر_عرب

@yaser_arab57

موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید