🌿به فرزاد هاشمی فرصت دوباره زیستن دهیم!🌿

🌿به فرزاد هاشمی فرصت دوباره زیستن دهیم!🌿

🇮🇷: @darvishnameh

۱️⃣ فرزاد حدود هفت سال است که در زندان به سر می‌برد. ماجرایش را در نامه پدر – حیدر هاشمی – از محیط‌بانان بازنشسته سازمان حفاظت محیط‌زیست می‌خوانید. او قربانی جوانی، خامی و هیجان در یک نزاع خیابانی شده و اینک در انتظار اجرای حکم اعدام است. خوشبختانه اما خانواده مقتول راضی شده‌اند تا با دریافت هشتصدمیلیون تومان از خون فرزاد گذشته و به او فرصتی دوباره دهند. از آن هشتصد‌میلیون تومان تاکنون حدود ششصدمیلیون تومان فراهم شده و ما تا بیستم تیرماه زمان نهایی اجرای حکم فرصت داریم تا بقیه پول را فراهم کنیم. همانطور که در نامه پدر خطاب به گنجه پشتیبان زیستبوم ایران ملاحظه می‌فرمایید، وی از ما درخواست کمک کرده تا شاهدِ تلخ‌ترین لحظه زندگی یک پدر – تماشای مرگ فرزند – نباشد.

۲️⃣ در تصویر سوم شیوه کمک و شماره‌های مربوط به گنجه پشتیبان زیست‌بوم ایران و نیز نشانی تارنمایش درج شده است. این صندوق را نگارنده حدود یک‌دهه پیش بنیانگذاری کرد و اینک دوستان بزرگوارم #بهمن_ایزدی و #عباس_محمدی که به آنها اعتماد کامل داشته و چهره‌هایی مورد احترام و شناخته‌شده در جامعه بزرگ محیط‌زیست کشور محسوب می‌شوند، آن را هدایت می‌کنند.

۳️⃣ ما تاکنون به کمک شما و در قالب گنجه پشتیبان زیست‌بوم ایران توانسته‌ایم کارهای پرشماری برای کاهش آلام طبیعت وطن و سلحشوران بی‌ادعایش، از جمله نجات جان چند محیط‌بان از خطر اعدام انجام دهیم که می‌توانید با مراجعه به تارنمای گنجه در جریان فعالیت‌های این صندوق سبز قرار گیرید.

۴️⃣ چنانچه تمایل و توان کمک دارید، هرچند ناچیز دریغ نفرمایید … یادمان باشد که نجات جان حتی یک انسان، می‌تواند نجات دنیا باشد. آرزویم این است تا به پاس چند دهه خدمت صادقانه پدر – حیدر هاشمی – به طبیعت ایران، فرزاد به آغوش خانواده بازگشته و تبدیل به انسانی مسوولیت‌پذیر نسبت به جامعه و محیط‌زیست وطن شود.

🙏آیا #محمد_درویش را در تحقق این آرزو یاری می‌دهید؟🙏

🔻 لطفاً کمک‌های خودتان را به حساب زیر واریز و فیش آن را به این رایانامه ارسال فرمایید: عباس محمدی am.kouh@gmail.com

کارت و حساب بانک پارسیان:

۶۲۲۱-۰۶۱۲-۱۱۸۵-۶۳۴۱

حساب ۴۷۰۰۰۵۹۱۸۹۹۶۰۶
نزد بانک پارسیان، شعبه‌ی بیمارستان پارسیان
شبا: IR – ۱۶ – ۰۵۴۰ – ۱۰۷۰ – ۴۷۰۰ – ۰۵۹۱ – ۸۹۹۶ – ۰۶
به نام گنجه‌ی پشتیبان زیستبوم

#محیط‌بان_حیدر_هاشمی_یک_آرزو_دارد
#فرزاد_را_از_اعدام_نجات_دهیم
#گنجه_پشتیبان_زیستبوم_ایران

View this post on Instagram

. . 🌿به فرزاد هاشمی فرصت دوباره زیستن دهیم!🌿 . 1️⃣ فرزاد حدود هفت سال است که در زندان به سر می‌برد. ماجرایش را در نامه پدر – حیدر هاشمی – از محیط‌بانان بازنشسته سازمان حفاظت محیط‌زیست می‌خوانید. او قربانی جوانی، خامی و هیجان در یک نزاع خیابانی شده و اینک در انتظار اجرای حکم اعدام است. خوشبختانه اما خانواده مقتول راضی شده‌اند تا با دریافت هشتصدمیلیون تومان از خون فرزاد گذشته و به او فرصتی دوباره دهند. از آن هشتصد‌میلیون تومان تاکنون حدود ششصدمیلیون تومان فراهم شده و ما تا بیستم تیرماه زمان نهایی اجرای حکم فرصت داریم تا بقیه پول را فراهم کنیم. همانطور که در نامه پدر خطاب به گنجه پشتیبان زیستبوم ایران ملاحظه می‌فرمایید، وی از ما درخواست کمک کرده تا شاهدِ تلخ‌ترین لحظه زندگی یک پدر – تماشای مرگ فرزند – نباشد. . . 2️⃣ در تصویر سوم شیوه کمک و شماره‌های مربوط به گنجه پشتیبان زیست‌بوم ایران و نیز نشانی تارنمایش درج شده است. این صندوق را نگارنده حدود یک‌دهه پیش بنیانگذاری کرد و اینک دوستان بزرگوارم #بهمن_ایزدی و #عباس_محمدی که به آنها اعتماد کامل داشته و چهره‌هایی مورد احترام و شناخته‌شده در جامعه بزرگ محیط‌زیست کشور محسوب می‌شوند، آن را هدایت می‌کنند. . . 3️⃣ ما تاکنون به کمک شما و در قالب گنجه پشتیبان زیست‌بوم ایران توانسته‌ایم کارهای پرشماری برای کاهش آلام طبیعت وطن و سلحشوران بی‌ادعایش، از جمله نجات جان چند محیط‌بان از خطر اعدام انجام دهیم که می‌توانید با مراجعه به تارنمای گنجه در جریان فعالیت‌های این صندوق سبز قرار گیرید. . 4️⃣ چنانچه تمایل و توان کمک دارید، هرچند ناچیز دریغ نفرمایید … یادمان باشد که نجات جان حتی یک انسان، می‌تواند نجات دنیا باشد. آرزویم این است تا به پاس چند دهه خدمت صادقانه پدر – حیدر هاشمی – به طبیعت ایران، فرزاد به آغوش خانواده بازگشته و تبدیل به انسانی مسوولیت‌پذیر نسبت به جامعه و محیط‌زیست وطن شود. 🙏آیا #محمد_درویش را در تحقق این آرزو یاری می‌دهید؟🙏 . #محیط‌بان_حیدر_هاشمی_یک_آرزو_دارد #فرزاد_را_از_اعدام_نجات_دهیم #گنجه_پشتیبان_زیستبوم_ایران .

A post shared by Mohammad Darvish محمد درویش (@darvish.mohammad) on

موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید