♦️منابع‌طبیعی مازندران: چگونه ممکن است کره ماه را وقف کنم وقتی مالکش نیستم؟!♦️

♦️منابع‌طبیعی مازندران: چگونه ممکن است کره ماه را وقف کنم وقتی مالکش نیستم؟!♦️

🇮🇷: @darvishnameh

۱️⃣ و از آن عجیب‌تر آن است که چگونه دادگاه تجدیدنظر در نهایت رای دادگاه‌های قبلی را برگردانده و حق را به متولی #امام‌زاده_حارث می‌دهد؟ یعنی: قبول می‌کند که این جنگلِ پنج‌هزار و ششصد هکتاری – بیش از دو برابرِ وسعت کشور لوکزامبورگ در اروپا – تماماً یک جنگل دست‌کاشت با پوشش غالب کاج است؟

۲️⃣ جنگلی که بهترین رویشگاه #شمشاد_ایرانی در کل هیرکانی – به عنوان گونه اندمیک – محسوب می‌شود، بیش از چهارصد و پنجاه گونه درختی، درختچه‌ای و علفی داشته و سیزده‌گونه از ارکیده‌های نادر ایران انحصاراً در آن رویش دارد، چگونه می‌تواند دست‌کاشت باشد؟

۳️⃣ آقای رییسی! واقعاً این چه عدالتخانه‌ای است که حکم داده شب روشن و روز تاریک است؟ آیا باید مثل امروز شاهد خشم و اجتماع مردم آق‌مشهد در شرایط خطرناک #پاندمی_کووید‌نوزده باشیم تا متوجه شویم حق به ناحق رسیده است؟! لطفاً هرچه سریع‌تر در ماجرای آق‌مشهد، دماوند، #بیرمی، #بهرام‌گور، #سد_فینسک، پروژه‌های افیونی #بهشت‌آباد، #بن‌بروجن، #زاب و … ورود کنید و اجازه ندهید خشم و نارضایتی مردم به کینه‌ای ماندگار بدل شود … اجازه ندهید زنهارِ سیاوش کسرایی به واقعیت بدل شود … این ذره‌ذره گرمی خاموش‌وارِ ما یک روز عاقبت سر می‌زند به جایی و خورشید می‌شود …

۴️⃣ دوستان عزیز! شایعه‌ای در حال دست به دست شدن است که همه‌ی این خبرها جنجال‌هایی رسانه‌ای بوده تا حواس ما از قرارداد با چین و تبعات احتمالی‌اش منحرف شود! به این مهملات گوش ندهید، می‌خواهند صفوف ما را در مواجهه با جنگلخواری و دماوندخواری به بهانه وقف متلاشی کرده و اتحاد و امیدمان را به یاس بدل سازند. پیروزی کامل نزدیک است، اجازه ندهید به هیچ بهانه‌ای پرچم امید به زمین افتد. هم در ماجرای دو پلاک جدید در دماوند، هم آق‌مشهد، هم بیرمی و هم بهرام گور … تا آخر باید ایستادگی کرد و نفس کم نیاورد.

#پایان_آغاز_ایرانخواری_به_بهانه_وقف
#رفع_وقف_جنگل_آقمشهد
#رفع_وقف_دماوند
#بیرمی_فروشی_نیست
#بهرام_گور_زیستگاه_گورخر_ایرانی_میماند
#نه_به_بهشت‌آباد

View this post on Instagram

. . ♦️منابع‌طبیعی مازندران: چگونه ممکن است کره ماه را وقف کنم وقتی مالکش نیستم؟!♦️ . 1️⃣ و از آن عجیب‌تر آن است که چگونه دادگاه تجدیدنظر در نهایت رای دادگاه‌های قبلی را برگردانده و حق را به متولی #امام‌زاده_حارث می‌دهد؟ یعنی: قبول می‌کند که این جنگلِ پنج‌هزار و ششصد هکتاری – بیش از دو برابرِ وسعت کشور لوکزامبورگ در اروپا – تماماً یک جنگل دست‌کاشت با پوشش غالب کاج است؟ . 2️⃣ جنگلی که بهترین رویشگاه #شمشاد_ایرانی در کل هیرکانی – به عنوان گونه اندمیک – محسوب می‌شود، بیش از چهارصد و پنجاه گونه درختی، درختچه‌ای و علفی داشته و سیزده‌گونه از ارکیده‌های نادر ایران انحصاراً در آن رویش دارد، چگونه می‌تواند دست‌کاشت باشد؟ . 3️⃣ آقای رییسی! واقعاً این چه عدالتخانه‌ای است که حکم داده شب روشن و روز تاریک است؟ آیا باید مثل امروز شاهد خشم و اجتماع مردم آق‌مشهد در شرایط خطرناک #پاندمی_کووید‌نوزده باشیم تا متوجه شویم حق به ناحق رسیده است؟! لطفاً هرچه سریع‌تر در ماجرای آق‌مشهد، دماوند، #بیرمی، #بهرام‌گور، #سد_فینسک، پروژه‌های افیونی #بهشت‌آباد، #بن‌بروجن، #زاب و … ورود کنید و اجازه ندهید خشم و نارضایتی مردم به کینه‌ای ماندگار بدل شود … اجازه ندهید زنهارِ سیاوش کسرایی به واقعیت بدل شود … این ذره‌ذره گرمی خاموش‌وارِ ما یک روز عاقبت سر می‌زند به جایی و خورشید می‌شود … . 4️⃣ دوستان عزیز! شایعه‌ای در حال دست به دست شدن است که همه‌ی این خبرها جنجال‌هایی رسانه‌ای بوده تا حواس ما از قرارداد با چین و تبعات احتمالی‌اش منحرف شود! به این مهملات گوش ندهید، می‌خواهند صفوف ما را در مواجهه با جنگلخواری و دماوندخواری به بهانه وقف متلاشی کرده و اتحاد و امیدمان را به یاس بدل سازند. پیروزی کامل نزدیک است، اجازه ندهید به هیچ بهانه‌ای پرچم امید به زمین افتد. هم در ماجرای دو پلاک جدید در دماوند، هم آق‌مشهد، هم بیرمی و هم بهرام گور … تا آخر باید ایستادگی کرد و نفس کم نیاورد. . #پایان_آغاز_ایرانخواری_به_بهانه_وقف #رفع_وقف_جنگل_آقمشهد #رفع_وقف_دماوند #بیرمی_فروشی_نیست #بهرام_گور_زیستگاه_گورخر_ایرانی_میماند #نه_به_بهشت‌آباد .

A post shared by mohammad darvish محمد درویش (@mohammad.darvish_1344) on

موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید