📗کتاب بخوانیم و جایزه بگیریم📗

📗کتاب بخوانیم و جایزه بگیریم📗

🇮🇷: @darvishnameh

۱️⃣ در پاسخ به استقبال چشمگیر شما عزیزان و به دلیل آنکه به ویژه کتاب دوجلدی استاد مرتضی فرهادی – صنعت بر فراز سنت – حدود هزار و سیصد صفحه است – و خوشبختانه به چاپ دوم رسید – با تمدید فرصت ارسال نقدهای شما – حداکثر در دوهزارکلمه – تا بیستم مهرماه موافقت شد.

https://t.me/darvishnameh/9137

۲️⃣ برای کتاب مرتضی فرهادی، جایزه نفر نخست، چهار میلیون تومان، نفر دوم، دو میلیون تومان و نفر سوم یک میلیون تومان خواهد بود.

۳️⃣ برای کتاب کاظم علمداری – چرا ایران از غرب عقب ماند – جایزه نفر اول سه میلیون تومان، نفر دوم یک میلیون تومان و نفر سوم یک شب اقامت در اقامتگاه سنتی #گیواک در کاشان خواهد بود.

۴️⃣ همچنین در مجموع به نویسندگان سی نقد برتر جوایزی تقدیم خواهد شد. لطفاً ورق بزنید و جوایز را ببینید.

۵️⃣ آن گروه از عزیزانی که استطاعت خرید کتاب‌ها را ندارند، لطفاً برای آقای #علی_کردستانی در #واتس‌آپ پیام فرستاده تا هزینه خرید کتاب‌ها تقدیم شود:

☎️: ۰۹۱۲۷۹۳۹۱۰۸

۶️⃣ برای خرید و درخواست ارسال کتاب‌ها با تخفیف ده‌درصد با کتابفروشی #علیرضا_امیرخیز تماس بگیرید:

@alireza._amirkhiz
☎️: ۰۹۳۳۷۲۹۲۸۲۶

۷️⃣ نقدهای خود را در تلگرام به نشانی زیر برایم ارسال فرمایید:

@mohammaddarvish44

۸️⃣ اطلاعیه‌های قبلی را در هایلایت استوری‌ها با عنوان: #مسابقه_کتابخوانی پیگیری و مطالعه فرمایید.

۹️⃣ کمک به نشر خبر برگزاری این مسابقه فرهنگی، یعنی افزایش انگیزه برای ارتقای سرانه مطالعه ایرانیان و نیز ایجاد انگیزه برای نویسندگان و ناشران.

#مرتضی_فرهادی
#کاظم_علمداری
#آیا_ما_از_غرب_عقب_افتاده‌ایم_یا_از_خودمان
#چرا_ایران_عقب_ماند_و_غرب_پیش_رفت
#صنعت_بر_فراز_سنت_یا_در_برابر_آن

View this post on Instagram

. . 📗کتاب بخوانیم و جایزه بگیریم📗 . 1️⃣ در پاسخ به استقبال چشمگیر شما عزیزان و به دلیل آنکه به ویژه کتاب دوجلدی استاد مرتضی فرهادی – صنعت بر فراز سنت – حدود هزار و سیصد صفحه است – و خوشبختانه به چاپ دوم رسید – با تمدید فرصت ارسال نقدهای شما – حداکثر در دوهزارکلمه – تا بیستم مهرماه موافقت شد. . 2️⃣ برای کتاب مرتضی فرهادی، جایزه نفر نخست، چهار میلیون تومان، نفر دوم، دو میلیون تومان و نفر سوم یک میلیون تومان خواهد بود. . 3️⃣ برای کتاب کاظم علمداری – چرا ایران از غرب عقب ماند – جایزه نفر اول سه میلیون تومان، نفر دوم یک میلیون تومان و نفر سوم یک شب اقامت در اقامتگاه سنتی #گیواک در کاشان خواهد بود. . 4️⃣ همچنین در مجموع به نویسندگان سی نقد برتر جوایزی تقدیم خواهد شد. لطفاً ورق بزنید و جوایز را ببینید. . 5️⃣ آن گروه از عزیزانی که استطاعت خرید کتاب‌ها را ندارند، لطفاً برای آقای #علی_کردستانی در #واتس‌آپ پیام فرستاده تا هزینه خرید کتاب‌ها تقدیم شود: ☎️: 09127939108 . 6️⃣ برای خرید و درخواست ارسال کتاب‌ها با تخفیف ده‌درصد با کتابفروشی #علیرضا_امیرخیز تماس بگیرید: @alireza._amirkhiz ☎️: 09337292826 . 7️⃣ نقدهای خود را در تلگرام به نشانی زیر برایم ارسال فرمایید: . @mohammaddarvish44 . 8️⃣ اطلاعیه‌های قبلی را در هایلایت استوری‌ها با عنوان: #مسابقه_کتابخوانی پیگیری و مطالعه فرمایید. . 9️⃣ کمک به نشر خبر برگزاری این مسابقه فرهنگی، یعنی افزایش انگیزه برای ارتقای سرانه مطالعه ایرانیان و نیز ایجاد انگیزه برای نویسندگان و ناشران. . #مرتضی_فرهادی #کاظم_علمداری #ما_از_غرب_عقب_افتادیم_یا_از_خودمان #چرا_ایران_عقب_ماند_و_غرب_پیش_رفت #صنعت_بر_فراز_سنت_یا_در_برابر_آن .

A post shared by Mohammad Darvish محمد درویش (@darvish.mohammad) on

موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید