🔸️بدشانس‌تر از من هم هست؟!🔸️

🔸️بدشانس‌تر از من هم هست؟!🔸️

🇮🇷: @darvishnameh

۱️⃣ همکار پژوهشگری دارم که می‌گوید: در سال شصت و هفت با ماهی سی هزارتومان، معادل سیصد و دوازده دلار – هر دلار ۹۶ تومان – استخدام شدم و حالا پس از سی و دو سال خدمت صادقانه با ماهی ۹میلیون تومان، معادل سیصد دلار بازنشست شدم! یعنی از من بدشانس‌تر هم هست؟

۲️⃣ #دونالد_ترامپ می‌گوید: در طول یکصدسال اخیر بیشتر از هر رییس‌جمهورِ دیگری در آمریکا کار و پول تولید کردم، اما #کرونا آمد و آمریکا را درگیر بدترین رکود اقتصادی در طول همان یکصدسال اخیر کرد و بیش از هفتاد میلیون نفر بر شمار بیکاران افزوده شد! حالا در این لحظه‌ها باید بلرزم و نگران باشم که بالاخره از بایدنِ خوابالو می‌برم یا نه؟ یعنی رییس‌جمهوری بدشانس‌تر از من هم هست؟

۳️⃣ اغلب محیط‌زیستی‌ها تلاش کردند تا #حسن_روحانی دوباره در دور دوم انتخاب شود، اما او منحوس‌ترین آدم را به ریاست پردیسان برگزید تا همه بگویند صد رحمت به #میرزاطاهری تا #منافی و بقیه روسای پس از انقلاب … یعنی: از آنها بدشانس‌تر هم هست؟

۴️⃣ کروبی می‌گوید: تا قبل از آنکه آن دو ساعت منحوس را بخوابم، با اختلاف، نفر اول انتخابات بودم، اما بعدش نه‌تنها نفر آخر هم نشدم که دیگه نذاشتند از خونه بیام بیرون! یعنی از من کاندیدایی بدشانس‌تر هم هست؟

۵️⃣ محسن رضایی می‌گوید: در سال هشتاد و هشت، سرانجام دو کاندیدا را نظام حذف کرد و اگر نفر سوم را هم زودتر متوجه می‌شد که متعلق به جریان فتنه است، بالاخره پس از سالها مجاهدت‌های مستمر چهارساله، راهی پاستور می‌شدم! خداییش من از کروبی بدشانس‌تر نیستم؟

۶️⃣ هموطنی شیرازی امروز برایم نوشته که بعد از خواندنِ گزارش رنگی و مصور دیروز شما از زیارت آرامگاه فردوسی، اخوان و استاد شجریان عزیز، دل به دریا زدم و بلیط هواپیما با هزار بدبختی تهیه کردم تا خودم را به سر خاکِ خسرو آواز ایران برسانم، اما با این اطلاعیه – عکس دوم – در توس مواجه شدم! یعنی عاشقِ شجریانی از من بدشانس‌تر هم هست؟🙈

۷️⃣ نظر شما چیست؟ آیا بدشانس‌تر از این مدافع فوتبال می‌شناسید؟!😉

#بدشانسی_بالای_بدشانسی_بسیار_است

موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید