☺️باید ضروری باشی تا بفهمی دیگر ماجراجویی‌ها در برابر این یکی، سوء تفاهم است!🤩

☺️باید ضروری باشی تا بفهمی دیگر ماجراجویی‌ها در برابر این یکی، سوء تفاهم است!🤩

🇮🇷 @darvishnameh

۱️⃣ چه کسی فکر می‌کرد سعید و معصومه در روزگاری که ربع سکه از مرز ده‌میلیون تومان هم گذشته، دست به چنین ماجراجویی سلحشورانه‌ای بزنند؟!

۲️⃣ البته برای هر بحرانی می‌توان راهکاری یافت، اگر همیشه خردمندی امیدوار باقی مانیم! اینجا هم عشق به محیط‌زیست و درخت‌کاری توانست، یک چالش را به یک فرصت بدل سازد … فقط امیدوارم آن نهال‌های مهریه در مرحله درختکاری رها نشده و شامل درخت‌داری هم بشوند عروس و داماد جان!

۳️⃣ فارغ از پندارینه‌های آهنگین و طنازانه، باور دارم آدم اگر آدم باشد – که سعید هست – و عشق اگر عشق باشد که – معصومه ثابت کرده که هست – فقط نگاه کردنِ سعید به معصومه می‌تواند تا چهل و چهار درصد به سلامتی‌اش بیافزاید – توییتم را در اینباره بخوانید که استوری هم کرده‌ام – بنابراین، حرفم را پس می‌گیرم! ازدواج سعید و معصومه، نه یک ماجراجویی حیرت‌انگیز که کنشی به غایت خردمندانه در دنیایی است که سنگ روی سنگش بند نیست!

۴️⃣ می‌گویند: آرامش، محصول تفکر نیست؛ بل هنر نیاندیشیدن به انبوه مسایلی است که ارزش فکر کردن ندارند! و این عروس و داماد نازنین و خردمند ثابت کردند که شکارگرِ ماهری برای انداختن آرامش در تور زندگی هستند. دم‌تان گرم‌م‌م‌ …

#پیوند_سبز
#معصومه_و_سعید_ضروری
#مادر_ماجراجویی_ها
#دلنوشته_های_محمد_درویش

https://www.instagram.com/reel/Cn-GHRmgGMs/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید