نابودی اکثریت به دست اقلیت!

نابودی اکثریت به دست اقلیت را محکوم می کنیم ... الله اکبر!

    به این می‌گویند یک تیتر کاملاً هوشمندانه در خبرگزاری مستقل محیط زیست ایران! تیتری که هم حرفش را با ظرافت می‌زند و هم با درایت نمی‌زند! شگردی که فقط از ناصر کرمی و ایرن برمی‌آید و بس!
    درود بر او که بهتر از همه‌ی ما می‌داند چگونه بر روی طناب تلاطمات سیاسی ایران راه خود را برود و حرف خود را بزند و گزک هم دست نااهلان ندهد!
    به امید روزی که اقلیت به قدرتی برابر با همان 25 درصد قانع شود و بگذارد اکثریت هم نفس بکشد؛ آرزویی که در صورت اجابت می‌توان مطمئن بود که فرآیندهای کاهنده‌ی کارایی سرزمین در وطن متوقف شده و شعار این تارنما – یعنی مهار بیابان‌زایی – تحقق خواهد یافت.

موافق(0)مخالف(0)

۷ Comments

 1. شهشهان

  به امید روزی که این دامها کنترل شوند و دیگر آزادانه هر کاری می خوان نکنن! ـ

  موافق(0)مخالف(0)
 2. درود بر آقاي درويش گرامي
  با شما كاملا موافقم و به درستي اشاره كرده ايد كه ايشان طناب (بند) بازي بر روي تلاطم هاي سياسي را به نيكي مي دانند.
  كافي است به مصاحبه درباره عملكرد محيط زيست پيش از انتخابات بازگرديم تنها فردي كه از عملكرد سازمان محيط زيست دفاع كرده بود شخص ايشان بود كه لابد مي خواستند گزك به دست نااهلان ندهند! و شما و بسياري ديگر البته در مراسمي سخنراني كرديد در دفاع از مير حسينِ اين روزها مظلوم و گزك را به دست ‌بي شرمان داديد!!!

  موافق(0)مخالف(0)
 3. به شهشهان: موافقم. باید از چرای بی رویه؛ چرای زودرس و چرای زورمندانه ی دامها جلوگیری کرد تا بتوان خاک را حفظ و بیابان زایی را مهار نمود!

  موافق(0)مخالف(0)
 4. نمی دانستم ناصر از عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست دفاع کرده است. کجا این مصاحبه را انجام داده؟

  موافق(0)مخالف(0)
 5. اشکار

  درود بر شما
  كوشش بر آن دارم که دیگر سریع قضاوت درباره اشخاص نکنم
  اما در این مورد گمان دارم حق با آقای سام می باشد

  موافق(0)مخالف(0)
 6. درود بر دوست و خواننده قديمي: خوشحالم كه تصميم گرفته ايد سريع قضاوت نكنيد. البته اگر قضاوت شما مثبت باشد، كمتر آسيب خواهيد ديد از قضاوت عجولانه!

  موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید