وبلاگ مهار بيابان‌زايي هم هك شد!

      به دنبال فيلتر شدن سايت تازه متولّد شده‌ي «مهار بيابان‌زايي» به وسيله‌ي برخي از ISP ها در تهران و شهرستان‌ها، متأسفانه از ظهر ديروز (21خردادماه 86)، وبلاگ مهار بيابان‌زايي هم ظاهراً توسط صاحب سايت تبليغاتي «تك كليك» هك شده و كاربران متقاضي وبلاگ نگارنده با چند ثانيه تأخير به اين سايت زرد هدايت مي‌‌شوند!
     تأسف‌آورتر آن كه نه‌تنها امكان ورود به مديريت وبلاگ هم سلب شده، بلكه حتا در موتور جستجوي گوگل هم امكان بازيابي مطالب گذشته‌ي وبلاگ از ميان رفته است! اين در حالي است كه ظاهراً تمامي سوابق در پانل مديريت بلاگفا هم از ميان رفته است!
     البته جريان اين تبهكاري مجازي را به جناب عليرضا شيرازي عزيز و تيم همكارشان در بلاگفا اطلاع داده و از ايشان درخواست كمك كرده‌ام، كه البته هنوز پاسخي دريافت نكرده‌ام.
     به هر حال اميدوارم اين مشكل حل شود و يا دست‌كم گريبان وبلاگ‌هاي ارزشمند ديگر دوستان را نگيرد.

موافق(0)مخالف(0)

۴ Comments

 1. سلام
  جز تاسف خوردن....
  افسوس که ما خود با دست خود ویران میکنیم

  موافق(0)مخالف(0)
 2. مهندس درويش عزيز شايد كامپيوتر شما اشكال پيدا كرده است بنده كه همين الآن مهار بيابان زايي را مي بينم...

  موافق(0)مخالف(0)
 3. ماندانا

  جناب درویش لطفا از این به بعد از همه مطالبتون کپی نگه دارین. بعد هم فکر می کنم سیستم بک آپ وبلاگ ها خیلی قوی تر از این حرفها باشه که هک شدن یه وبلاگ منتهی به از بین رفتن همه اطلاعات بشه. حتما یه نسخه بک آپ سالم دارن. موفق باشید.

  موافق(0)مخالف(0)
 4. ممنون جناب درویش گرامی , اخبار رو توی این مدت پیگیری می کنم و سعی می کنم از غافله عقب نمونم

  طی این چند روز که وبلاگتون هک بود, من از این شیوه استفاده کردم که قبل از اینکه صفحه مهار بیابانزایی بره به سایت تک کلیک روی stop درtoolbar کلیک می کردم تا دانلود متوقف بشه و صفحه شما باز می موند.

  موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید