ماجرای تجاوز به باغ گیاه‌شناسی نوشهر به کافه رادیو رسید!

ماجرای تجاوز شگفت‌آور به باغ گیاه‌شناسی نوشهر را که فراموش نکرده‌اید! کرده‌اید؟ حقیقت داستان این است که طبیعت ستیزان دارند خود را برای آخرین یورش آماده کرده و می‌خواهند واپسین برگه‌ی خود را در این بازی شرم‌آور، همزمان با سفر استانی ریاست جمهور به مازندران بر زمین زنند و یکی از آن مصوبه‌های پرشمار و معروفی که در کمتر از یکی دوساعت به تصویب می‌رسد را به نام خود اختصاص داده و جاده‌ی کمربندی را با عبور از باقیمانده‌ی مسیر تخریب شده، به پایان برند!
این در حالی است که نگارنده با کمک تنی چند از دلسوزان واقعی منابع طبیعی کشور، کوشیده است تا فریاد خونخواهی آن 11 هزار درختی را که در سپیده دم  هشتم آبان 1389 بر زمین ریخته و متلاشی شد را به گوش رهبری نظام و رؤسای سه قوه برساند.
در همین باره از فردا – حدود ساعت 15 – در برنامه کافه رادیو با مهران دوستی در رادیو جوان به این موضوع پرداخته و می‌کوشیم تا ابعاد مختلفش را تا پایان هفته برای شنوندگان رادیو جوان بازگوییم. همچنین، موضوع آلودگی هوای تهران و شرایط دشوار کنونی هم در این گپ و گفت مورد اشاره قرار خواهد گرفت.
این برنامه را در تهران می‌توانید بر روی موج اف ام ردیف 88.1 مگاهرتز گوش دهید و در دیگر نقاط کشور از این طریق می‌توانید طول موج مربوطه را بیابید.

موافق(0)مخالف(0)

۵ Comments

 1. اشکار

  ای درویش خان !
  حالا باز جای امیدی وجود داره
  این همه مصوبه استانی تصویب شده اما کو تا اجرا

  حالا به جای جاده و انبار چند مجتمع ویلایی می سازمد و قول می دهند که از باقیمانده درختان هم به عنوان فضای سبز استفاده کنند ؟!

  از دکتر پرهمت چه خبر ؟

  ... روی خوب است و کمال هنر و دامن پاک/ لاجرم همت پاکان دو عالم با اوست،

  البته بد خواهان لال شوند که بگویند : ...برعکس نهند نام زنگی کافور !!

  موافق(0)مخالف(0)
 2. اشکار

  همت طلب از باطن پیران سحرخیز
  زیرا که یکی را زدو عالم طلبیدند

  ای باغبان ، ای باغبان ، بر من چرا در بسته ای ؟
  بگشا در این باغ را ، تاسیب و شفتالو زنم

  آن پیرکندودار را، گویم که پیش آور عسل
  بینم که کاهل جنبد او ، من چست و بر کندو زنم

  اصلا بر خلاف شما ها درد ناشناسان دکتر پرهمت والسطان صاحب قران ملکشاه سلجوقی دلسوز مردم مستضعفی هستند که به امید یک سرپناه به شمال می آیند.
  به خاطر چهار تا درخت طاغوتی این همه فریاد می کنید ؟
  قول می دهیم در مجتمع تا جا داشته باشید گل های تخم فرنگ بکاریم

  موافق(0)مخالف(0)
 3. شنيده ام كه دكتر پرهمت بعد از آن كه از پاسخ استاندار مازندران به نامه خود نااميد شده است، دارد مراتب را از طريق وزير كشور پي مي گيرد.
  عجب مملكتي داريم رفيق! خيلي راحت استاندار يك استان حاضر نيست تا پاسخ نامه يك معاون وزير را بدهد!!

  موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید