نظرسنجی برای انتخاب رییس سازمان حفاظت محیط زیست
در آستانه آغاز به کار دولت یازدهم، موج و شور و هیجان و امید فراوانی در بین نمایندگان جوامع مدنی و تشکل‌های تخصصی و مردم‌نهاد بوجود آمده تا به سهم خویش هم مطالبات‌شان را به گوش حسن روحانی و تیم مشاورین‌شان در کابینه تدبیر و امید برسانند و هم گزینه‌های خود را در پی فراخوان ایشان به جمع‌آوری نظرات همه‌ی گرایش‌های فکری و تخصصی موجود در باره بهترین و مناسب‌ترین گزینه در تکمیل افراد کابینه یازدهم ارایه دهند. نگارنده هم در این روزها مرتب در نشست‌های متعدد با حضور تشکل‌ها و متخصصان گوناگون شرکت دارد که جملگی خواهان طرح مطالبات و گزینه‌های مد نظرشان در حوزه محیط زیست هستند.
چنین است که اینک از شما دوستداران و فعالان و کارشناسان حوزه محیط زیست هم می‌خواهم تا از بین 9 گزینه مندرج در این نظرسنجی – که به ترتیب حروف الفبا مرتب شده‌اند – فرد شماره یک ساختمان پردیسان را انتخاب کنید. البته اگر هیچیک از این افراد مد نظرتان نیستند، می‌توانید با درج کامنت در زیر همین پست، فرد مورد نظرتان را معرفی فرمایید تا در نهایت، نظرات در اختیار تیم مشاوران رییس جمهور منتخب قرار گیرد.
به امید آغاز فصلی نو و پرنشاط در حوزه زیست بوم ایران.

موافق(3)مخالف(0)

۱۸۴ Comments

 1. a.m

  در گفته های اقای تابش می شد برداشت کرد که موانعی بر سر انتخاب خانم ابتکار وجود دارد. بعد از ایشان دکتر فاضل ومهندس مجابی افراد مناسبی برای این پست هستند.

  موافق(1)مخالف(0)
 2. درود

  من به یکی از این افراد رای می دهم، ولی اندوهگین ام که چرا باید گزینه های ممکن مان فقط این گونه افراد سیاسی باشند...؟!

  موافق(0)مخالف(0)
 3. اامید ایرانی

  جناب درویش امکانش هست بگید چرا این افراد انتخاب شدن؟و بر چه اساسی؟حداقل کوتاه و مختصر...
  تشکر

  موافق(0)مخالف(0)
 4. درود بر دوستان گرامی ...
  هنوز کسی انتخاب نشده است و گمان نمی برم که نه فرد منتخب و نه حتا جناب روحانی هنوز بدانند که رییس سازمان حفاظت محیط زیست در کابینه یازدهم چه کسی است. این 9 نفر به این دلیل نام شان درج شده، چون در محافل محیط زیستی بیشتر نام شان ذکر می شود. در عین حال، گزینه دهم متعلق به شماست تا فرد مورد نظرتان را قید کنید و اگر فردی رأی بیشتری داشت، جایگزین خواهد شد.
  موفق باشید.

  موافق(0)مخالف(0)
 5. a.m

  در کنار سازمان محیط زیست که باید ریاستش فردی شجاع و با دانش باشد.سازمان جنگل ها نیز به مدیری توانا وشجاع وبادانش نیاز دارد مثل اقای سلاجقه که بتواند در این سازمان عملکرد خوبی داشته باشد.

  موافق(0)مخالف(0)
 6. لطیف

  سلام .من اقای درویش رو به عنوان نفر دهم به دکتر روحانی معرفی می کنم.
  ولی از شوخی گذشته غیر از چهره های مشهورتر یک یا دو خطی توضیح بدهید و مثلا کارهای مهمی که یوسف حجت یا فاضل یا ... در زمان مسئولیتشون انجام دادند که برای محیط زیست خوب بوده یا بد بوده رو رای دهندگان بدونن یا یاداوری بشه.
  اگر فراگیر بشه و به گوش خود رییس جمهور هم برسه که رای دوستداران محیط زیست با این فرده اون موقع باید به شما تبریک گفت که امسال یکبار دیگه قابلیت تجمیع و هدایت یک جمع محیط زیستی رو فراهم اوردید جدا از نتیجه ای که گرفته میشه.

  موافق(1)مخالف(0)
 7. مژگان جمشیدی

  به نظرم به ترتیب خانم ابتکار ، آقایان مجابی و تابش بهترین گزینه ها هستند.

  موافق(0)مخالف(0)
 8. محمد درویش

  موافق(0)مخالف(0)
 9. محمد رنجبر نوعی

  ایا به واقع باید و تاکید می کنم باید رییس سازمان حفاظت محیط زیست فردی سیاسی باشد؟من به هیچ کدام از این بزرگواران از منظر و ظن بد نمی نگرم.اما می توان فردی را برگزید که تنها دغدغه وی محیط زیست باشد.

  موافق(0)مخالف(0)
 10. جناب محمد رنجبر گرامی:
  لطفاً نام فرد مورد نظرتان را که جایش در این سیاهه خالی است، بفرمایید.
  متشکر از شما و دیگران دوستان عزیز.

  موافق(0)مخالف(0)
 11. آرمان عظیمی

  معصومه ابتکار
  سید محمد مجابی
  محمد رضا تابش
  ......................
  به امید روزهای خویش محیط زیست وطن

  موافق(0)مخالف(0)
 12. شهلا باورصاد

  کاندیدای من: آقای محمد درویش

  موافق(0)مخالف(0)
 13. نظر شخصی من اینه که ریاست سازمان محیط زیست مانند تمام وزارتخانه ها و معاونت های دیگر باید در دست شخصیتی باشه که قبل از آن دغدغه های زیست محیطی و فعالیت و تحقیقات و علاقه و عشق خود به طبیعت ایران را نشان داده باشه .
  اینکه صرفا برای پر کردن یک پست به سراغ افراد سیاسی شناخته شده بریم کار صحیحی نیست چون نهایتا نتیجه ای جز رفع تکلیف در آن پست نخواهد داشت .
  ما برای این مسئولیت خطیر احتیاج به یک نیرویی داریم که مردانه در زمینه جمایت از محیط زیست و طبیعت ایران بجنگد و هم و غمی جز این نداشته باشد تا بتواند حوزه محیط زیست و طبیعت آن ( و به تبع آن مسایل ریز و درشت و مهم دیگری مانند اکوتوریسم و .... ) را سرو سامان اساسی دهد و مانع از دست اندازی و تجاوز مسئولین و وزرای دیگر به محیط زیست ایران گردد .
  با این اوصاف ، نظر شخصی من پیشنهاد و حمایت از انتخاب آقای محمد درویش برای این سمت می باشد . مسلما اگر دوستان در این زمینه موافق باشند و حمایت کنند در تصمیم گیری ریس جمهور تاثیر گذار خواهد بود .
  به نظر می رسه شرایطی مهیا شده که لازمه دوستداران محیط زیست و طبیعت ایران این بار به رای خود متصدی کلیدی ترین پست کشور در زمینه مورد علاقه شان را انتخاب کنند .
  من هم مانند بسیاری از عزیزان ، جناب درویش را فقط از نوشته ها و گفتارها و تحقیقات ایشان در زمینه محیط زیست و طبیعت ایران می شناسم و همین ها به من این حس راالقا کرده که ایشان فردی محقق و با اطلاع ، فعال و مبارز و از همه مهمتر عاشق طبیعت ایران هستند که زندگی خود را وقف این قسمت کرده اند ..... کدامیک دیگر از مسئولین با این ویژگی را می شناسم ؟

  موافق(0)مخالف(0)
 14. با سلام و عرض ادب خدمت شما
  همانطور که می دانیم امروز محیط زیست ایران به یک تیم قوی و با تجربه نیازمند است که بتواند آرامش و ثبات را برای مناطق تحت حفاظت به ارمغان بیاورد.با تمامی مشکلاتی که بر سر این راه به وجود آمده امیدوارم آن تیم قوی و متخصص بر سر کار آمده و با کمک و مشورت دلسوزان این حوزه شرایط را برای یک زیستن پایدار فراهم آورد.
  ...

  موافق(0)مخالف(0)
 15. من با خانم ابتکار موافقم چون روحیه ایستادگی داره و زود تسلیم نمیشه و قدرت چانه زنی داره. به هر حال باید با زمین خوران کله گنده، شکارچیان مایه دار، نمایندگان نفهم، بودجه نه چندان مناسب، دهها مشکل کوچک و بزرگ دیگه که این 8 سال محیط زیست را از اون چیزی هم که بد خرابتر کردند را مدیریت کنه. ضمن این که مشاوران دلسوزی مثل شما و بیقه دوستانی که به جد تو این 8 سال نگذاشتند مسایل از دیدذ مردم پنهان بمونه هم لازم هست..

  موافق(0)مخالف(0)
 16. درود بر شما
  به نظر من خود شما بهترين گزينه هستيد
  بدرود

  موافق(0)مخالف(0)
 17. مسعود

  با همه ارادتي كه خانم ابتكار دارم و البته معتقدم زمان ، زمان ِ تاختن ِ خانم هاست ديگر .

  با شهلا خانم موافقم

  موافق(0)مخالف(0)
 18. محیطبان

  آزموده را دوباره آزمودن خطاست. افرادی که شما لیست کردین را فاکتور بگیرید. بهتر است یک فرد توانمند واقعی که بتواند مشکلات معیشتی سازمان حفاظت محیط زیست را در اولویت نخست حل نماید سکاندار گردد حداقل آن افزایش 70% قانونی 84 حقوق پرسنل محیط زیست را که تاکنون معطل مانده اجرایی نماید.

  موافق(0)مخالف(0)
 19. خب، لطفا محیط بان عزیز!
  نام آن مدیر توانمندی که می تواند مشکلات معیشتی پرسنل سازمان را حل کند، اعلام فرمایید.
  درود بر شما و ممنون از همراهی و لطف دیگر دوستان گرامی.

  موافق(0)مخالف(0)
 20. در همین حوالی...

  رای من محمد درویش است؛

  به دلایلی همچون متخصص بودن / در ارتباط بودن با سایر فعالین محیط زیست کشور / آشنایی کامل با مشکلات محیط زیست کشور / استفاده از خرد جمعی / داشتن سرمایه اجتماعی در بین مدیران و فعالین این حوزه و ...

  اگر با این نظر بنده موافق هستید رای مثبت بدهید.

  موافق(0)مخالف(0)
 21. فیروزی

  محمد درویش
  چرا که نه؟!

  موافق(0)مخالف(0)
 22. فیروزی

  محمد درویش هم سابقه کار مدیریتی بسیار درخشان دارند . هم بسیار دلسوز هستند وهم اینکه قدرت دوراندیشی فوق العاده خوبی دارند .
  ما توی حوزه محیط زیست فرد سیاسی که نمی خواهیم . برخی افراد خوب هستند اما ... بنظرم توی این حوزه باید افراد توانمند و خوش نامی چون ایشان وارد شوند

  موافق(0)مخالف(0)
 23. هادی سولقانی

  با سلام
  در کارهای مدیریتی در سطح کلان علاوه بر قدرت تشخیص و تمرکز بالا و تصمیم گیری صحیح و به موقع، نیاز هست جاهایی رو با داشتن سیاست قوی مدیریت کرد . همانطور که اشخاص روبروی مدیر با سیاست وارد کار شده و مسائل را مطرح می کنند، مدیر نیز باید با سیاست با آنها برخورد کند . دکتر فاضل شخصی است که با داشتن تمام این ویژگیها توانایی اداره سازمان را دارد . امیدوارم با آمدن ایشان افراد توانمند نیز به ایشان در پیشبرد اهداف کمک نمایند .

  موافق(0)مخالف(0)
 24. با سلام
  اینجانب با احترام به همه کاندیداهای مطرح شده ، آقای دکتر اضغر محمدی فاضل را به دلایل ذیل بهترین گزینه برای ریاست سازمان حفاظت محیط زیست میدانم:
  1- فردی از درون سازمان هستند که سالها دارای سابقه مدیریت از سطوح میانی تا ارشد بوده اند و آشنایی کامل با سازمان مذکور دارند.
  2- متخصص رشته محیط زیست هستند.
  3- دارای ارتباطات بین المللی قوی با نهاد های مختلف جهانی در حوزه محیط زیست و مسلط به زبان انگلیسی هستند و برای پیشبرد اهداف محیط زیستی کشور ما در مجامع بین المللی از تبحر و تجربه کافی برخوردارند.
  4- به لخاظ شخصیتی دارای پرستیژ لازم در سطح مدیریت کلان سازمان هستند.
  5- سابقه کاری ایشان حاکی از برخورداری از روحیه مقاوم در برابر تخریب محیط زیست است.
  6- با توجه به ضرورت بازبینی در رویکرد های مدیریت سنتی محیط زیست در کشور و آشنایی ایشان به دانش روز مدیریت محیط زیست ، در دوره مدیریت پشتبانی های لازم را جهت اصلاح روند های غلط موجود یا استفاده از شیوه های بهتر در سازمان تسهیل خواهند نمود.

  موافق(1)مخالف(0)
 25. لطیف

  سلام.ظاهرا خوانندگان تا به حال( ساعت چهارده روز چهارشنبه) اسم شما را به عنوان نفر دهم بیشتر از سایرین درج کرده اند.پس لطفا به نظر خوانندگان احترام بگذارید و نظرسنجی را تصحیح کنید

  موافق(0)مخالف(0)
 26. درود بر شما دوست گرامی:
  نخست آن که درویش باید همواره درویشی کند و نه ریاست. بهترین کار درویش شاید آن باشد که صدای جاندارانی را به گوش آدم ها برساند که زبانشان را نمی فهمند و گاه آن صدا را چنان فریاد زند که خواب نازشان را پاره کند! نشستن بر صندلی گرم و نرم کاخ پردیسان، آفتی است برای درویش یک لاقبا که در این دنیا هیچ ندارد جز همین عشق و علاقه به مردم و زیستمندانی که دوستشان دارد ...
  و
  دوم این که:
  قرار نیست که آدم هم خودش نظرسنجی بگذارد و هم نام خودش را در آن بگنجاند! نگاه کن به نظرسنجی (بخوان نظرسازی) های اغلب کاندیداهای ریاست جمهوری که بر روی سایت شان قرار داده بودند و البته جملگی، با تفاوتی معنادار، نفر اول انتخابات بودند! حتا در مورد کاندیدایی که 15 درصد رای مردم را هم نیاورده بود، بیش از 80 درصد آرا به نفع او بود!!
  فکر کنم و کنیم که باید از این درس ها عبرت بگیریم! نه؟

  موافق(0)مخالف(0)
 27. علی

  ابتکار و فاضل تنها گزینه های قابل اعتنا هستند
  این دونفر در عمل امتحان خودشون را پس داده اند

  مراقب باشیم با انتخاب افرادی که در عمل نمیشناسیم و فقط علاقه یا وابستگی داریم اشتباه انتخاب احمدی نژاد تکرار نشه

  موافق(1)مخالف(0)
 28. من به خود شما رای می دم درویش جان . واقعا کی از شما دلسوز تر و در ضمن آکاه تر ؟ به نظرم این عملی هم هست . چون شما آدم شناخته شده ای هم هستین

  موافق(0)مخالف(0)
 29. لطف دارید رگبار عزیز ...

  موافق(0)مخالف(0)
 30. زبردست

  دکتر مخدوم

  موافق(0)مخالف(0)
 31. رویا

  نفر دهم: استاد درویش عزیز
  به نظر من خود شما بهترین انتخاب هستید. محیط زیست ایران شخصی را میخواهد که آب و خاک و هوایش را با جان دل لمس کرده باشد. باید جانی تازه به حیات محیط زیست داد دور از تمام تصمیمات سیاسی.

  موافق(0)مخالف(0)
 32. امیر

  به نظرم بهترین گزینه ها خانم دکتر ابتکار و آقای دکتر فاضل هستند. منتها آقای دکتر فاضل به لحاظ اینکه حتی در 8 سال اخیر هم در پستهای مختلف مدیریتی در سازمان حفاظت محیط زیست مشغول به کار بوده اند و از نزدیک بر روندها و نقایص فعلی آن تسلط کامل دارند از ارجحیت بیشتری برخودارند. البته صددرصد موافق استفاده از خانم دکتر ابتکار در یکی دیگر از وزارت خانه ها یا معاونتهای ریاست جمهوری هستم. این دو کسانی هستند که در همه این سالهای سخت نه در خانه نشسته بودند و نه زیر بار حرف زور و بی قانونی رفتند و هر یک نیز به نوعی صدمه این ایستادگی رو خودند. دربارۀ آقای تابش هم به هیچ وجه مواجه خالی کردن حتی یک نفر از نیروهای اصلاح طلب و مؤثر در این مجلس نه چندان همراه فعلی با دولت آقای روحانی نیستم و معتقدم از توان امثال آقایان تابش یا مطهری باید در همان مجلس برای هماهنگی بین دو قوه استفاده شود.

  موافق(1)مخالف(0)
 33. امیر

  وارد شدن اسامی امثال آقایان قالیباف، رضایی در لیست نمی دونم چه دلیلی دارد؟ این آقایان باید چهار سال آزمون و خطا کنند تا تازه بفهمند محیط زیست یعنی چه. لابد با آمدنشان لشکری از آدمهای باند خودشون رو که هیچ آشنایی به محیط زیست ندارند رو هم با خودشون به محیط زیست ترانسفر خواهند کرد.

  موافق(0)مخالف(0)
 34. به عنوان یک کارشناس محیط زیست که در بیشتر دورة مدیریت خانم ابتکار فعالیت های ایشان را از نزدیک دیده ام و رصد کرده ام، به دلائل بسیار زیاد و متنوع و به زعم خودم روشن و قاطع، خانم ابتکار را یکی از بدترین گزینه های ممکن می دانم... خیلی امیدوارم چهرة جدید، بالیاقت و درک بالا و دید همه جانبه و غیر سیاسی، به صلاحیت علمی کافی و با توان مدیریتی امروزی انتصاب شوند ...

  موافق(0)مخالف(0)
 35. طراحی با طبیعت

  سلام جناب درویش گرامی
  من فکر می کنم که علاوه بر اهمیت شخصی که قراره انتخاب بشه،نظارت بر عملکردش از جانب گروههای حامی محیط زیست بشکل پایش و دیدبانی امری بسیار واجب و ضروریست. اگه محیط زیستیها انتظار داشته باشن که یک شخص باسواد بیاد و همه کارها روبراه بشه مسلما سرخوردگی در پی داره
  چراکه قدرت سیاسی یا علمی شاید شرط لازم باشداما کافی نیست. نظارت و به چالش کشیدن مداوم عملکرد یک سازمان باعث میشه که اون خود را پاسخگو بدونه و موظف به انجام وظایفش
  آرزوی موفقیت برای شما و همه تلاشگران طبیعت

  موافق(0)مخالف(0)
 36. داریوش نثاری

  محمد درویش

  موافق(0)مخالف(0)
 37. فرزند امید

  جناب درویش این نظرسنجی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت و نتیجه آن چگونه منعکس خواهد شد؟تشکر

  موافق(0)مخالف(0)
 38. محمد

  درود بی کران خدمت دوستان عزیز
  نمیدانم...؟
  ای کاش شدنی بود
  من نفر دهم یعنی استاد فرهیخته و توانمند جناب اسکندر فیروز را به عنوان ریس سازمان می پسندم.

  راستی جناب درویش هم به درد ریاست سازمان نمی خوره.
  جدی میگم
  صادقانه گفتم

  موافق(0)مخالف(0)
 39. به فرزند امید:
  نتایج این نظرسنجی پس از یک هفته به اطلاع مشاوران آقای دکتر روحانی رسانده خواهد شد. لیکن نظرسنجی تا روزی که هنوز به صورت رسمی نام رییس جدید سازمان حفاظت محیط زیست در دولت یازدهم اعلام نشده است، ادامه خواهد یافت.
  درود بر شما و سپاس از همه دوستان گرامی که سزاوارانه در این نظرسنجی مشارکت داشته و دارند.

  موافق(0)مخالف(0)
 40. amir

  I am not in Iran, since I retired few 2 year ago, but as an Iranian, who has done a lot for the environment as far as I could in solving some the most complicated issues regarding the devastating effects of the war in the western parts of the country, I have many contacts with DOE, however, I think the most needed element missing in DOE is professional excellency. Nevertheless, having this skill in not enough in this country with hundreds of power groups, mostly hidden form the public. So, if someone wants to be very effective has to have both expertise and political excellency to deals with different sources of power, hidden and obvious ones to make a balance to be effective in improving the badly mis-managed DOE.

  موافق(0)مخالف(0)
 41. amir

  I think Dr Ebtekar and Dr Nourian are both good for the job, but still there are many gaps between my preferable choice and the reality of the present resources.
  I think are there many experts outside the county who love their county and have very high potential for the job too. But since millions of Iranians who do not live inside are not counted we miss this potential as most of the times we did.

  موافق(0)مخالف(0)
 42. با سلام چه خوب بود اشخاص دلسوزی مثل شما را رئیس سازمان می کردند که بدور از جناح های سیاسی بودید
  انتخاب من آقای محمد درویش است که دلسوز محیط زیست ایران است

  موافق(0)مخالف(0)
 43. با سلام
  کاش این نطر سنجی را بین کارکنان سازمان محیط زیست در تمام استانها می گذاشتید
  از قبیل ارسال پیامک نظر سنجی و ...
  خیلی از محیط بانان و کارمندان به اینترنت دسترسی ندارند تا در نظرسنجی شرکت کنند

  موافق(0)مخالف(0)
 44. با سلام با اجازه شما ایت پست را لینک کردم از درون وبلاگ حقیر

  موافق(0)مخالف(0)
 45. متینی زاده

  درویش عزیز
  من هم مثل همه دوستداران محیط زیست میهنم امیدوارم فردی که بر این مسند خواهد نشست بیشترین دغدغه را برای حفظ باقیمانده موهبت‌های بی‌نظیر سرزمینمان داشته باشد.
  ممنون از نظرسنجیت

  موافق(0)مخالف(0)
 46. حمید

  چرا مخالف فاضلم؟
  ایشون رو از نزدیک در دوران ریاستشون برای موزشکده میشناسم....درباره ایشون یه بار فقط یه بار بهم بگید که کاری رو شروع کردن وتمومش کردن؟....روحیه بله قربان گوی وچاپلوسانشون اجازه نخواهد داد در کار محیط زیست پیشرفتی حاصل بشه ....یادم نمیره وقتی محمدی زاده اومده بود دانشگاهمون وما دانشجویان شروع به انتقاد از عملکردش کردیم فاضل رفت پشت تریبون بدترین الفاظ رو برای ما به کاربرد...دوره معاونتشون هم که وقتی دید داره دولت تموم میشه با رندی استعفا داد ولی خدایی من که با محیط بانها حرف میزدم میدیدم هیچ دستاوردی برای محیط زیست نداشته..ایشون سواد لازم رو هم برای برخورد علمی با محیط زیست ندارن..توصیه بنده استفاده از افراد علمی نظیرماهینی وکابلی و...درضمن اضافه کنم اینکه انقدر ایشون رو مطرح میکنید فکر نمیکنم از سر خیرخواهی باشه(ببخشید من کلا نسبت به مدیران محیط زیست بدبین هستم چون اگه به نظرم کارشون در گذشته خوب بود وضع محیط زیست ما اینجوری نمیشد)...درپایان یاد اتفاقی افتادم که بد نیست تعریف کنم(گرچند احتمال چاپ نظرم رو کم میکنه)ایشون وقتی سال85معاون آموزش بود ازکسانی بود که اجازه نیمداد کتابهای محنونیان چاپ بشه ....اصلاحاتی بودن دلیل بر آزاد اندیش بودن نیست

  موافق(0)مخالف(1)
 47. كاليراد

  درود بيكران بر همكار بسيار گرامي محمد درويش

  اين سرزمين نيازمند انساني است از تبار كوروش
  اين سرزمين نفس كشيدن را از ياد برده است، بيادش بياوريد
  نگين آذربايجان تشنه است
  و فرزندانمان ريشه در خاك بايد

  من نيز چون بسياري از دوستداران اين سرزمين
  محمد درويش را بر مي گزينم
  نه به آن سبب كه كانديداهاي مطرح ناتوان هستند
  بل به اين سبب كه:

  درويش قلبش،زندگيش و همه ي بودنش اين خاك است و سرزمين

  با احترامي به بيكراني ايران زمين

  موافق(0)مخالف(0)
 48. جواد

  به نظرم آقای مهندس شریعتیف رییس کم ادعای ستاد مرکز دکتر روحانی بهترینند.به دلایل زیر
  1- تحصیل در رشته طراحی محیط زیست
  2- موسس کانون عالی گسترش فضای سبز ومحیط زیست
  3- اولین مدیرمسئول اولین ماهنامه تخصصی محیط زیسن(پیام سبز)
  4- همکاری در شورای اسلامی شهر تهران
  .....

  موافق(0)مخالف(0)
 49. نجفي

  لايق ترين و كارامد ترين فرد سركار خانم ابتكار هستند و لاغير

  موافق(0)مخالف(0)
 50. مرتضی

  آقای حمید

  شرافت هم خوب چیزیه. من چهار سال دانشجوی آموزشکده و دانشگاه محیط زیست بودم، هنوز هم اونجا رفت و آمد دارم، ریاست فاضل، زارع مایوان، گشتاسب و شیردم رو دیدم. هیچکدوم یک دهم فاضل به ما اجازه فعالیت دانشجویی نداد. چرا دروغ می نویسی؟ مگر دوران فاضل نبود که ما دانشجوها پرسش و پاسخ گذاشتیم و محمدی زاده رو له کردیم؟ کی فاضل توهین کرد؟جز اینکه به محمدی زاده گفت روحیه دانشجویی همینه. صریحه و راحت حرفش رو می زنه. یادته اخته پادی بلند شد و چه حرفایی زد به محمدی زاده؟ بعد از اون کی اجازه داد دانشجوها یکبار تجمع کنند؟ من کاری ندارم که رئیس سازمان محیط زیست بشه یا نشه ولی خیلی ببخشید این بی شرفیه که آدم دروغ بگه اون هم روز روشن.الان برو دانشگاه ببین چه خبره؟ببین اصلاً تشکل دانشجویی وجود دارد؟ پرسشش و پاسخ و اینجورچیزا هست؟ در ضمن فاضل که استعفا نداد از معاونمت همه می دونن سر مخالفتش با شکار و نمایشگاه شکار برکنار شد. این رو که دیگه همه می دونن که نه توی مراسم افتتاحیه نمایشگاه محیط زیست رفت نه اختتامیه اش چون نمایشگاه شکار بود. حمید عزیز! خدا هنوز نمرده. بهتره اینقدر راحت دروغ نگیم

  موافق(1)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید