لطفاً این نامه را بخوانید آقای مجید انتظامی!

گروهی از دوستداران محیط زیست ایران از استاد مجید انتظامی خواسته‌اند تا به حرمت عشقی که به طبیعت ایران دارند، از اجرای سمفونی کارون صرف نظر کنند. شما هم اگر با این درخواست موافق هستید، لطفاً سری به تارنمای دیده‌بان عزیز طبیعت بختیاری زده و با درج نام و نشان و ایمیل خود در بخش نظرات، بر طنین این هم‌نوایی سبز بیافزایید.
همچنین، روایت مرا از دلایل لغو کنفرانس مطبوعاتی امروز استاد مجید انتظامی در تالار وحدت، در صفحه 4 از شماره امروز روزنامه آرمان بخوانید.

موافق(0)مخالف(0)

۷ Comments

 1. مسعود

  پرسش اینجاست آیا یک هنرمند می‌تواند فارغ از هرگونه تعهدی هر قراردادی را امضا کند؟

  موافق(0)مخالف(0)
 2. توانستن که میتواند!
  پرسش شاید اینجاست: کسی که فارغ از هر تعهدی، هر قراردادی را امضاء می‌کند، می‌توان هنرمند نامید؟!

  موافق(0)مخالف(0)
 3. درود
  توی آخرین مصاحبه اش گفته که قرارداد را من امضا نکردم اما یک نکته ؛ من دقیقاً به خاطر دارم که ایشون بعد از انعقاد قرارداد برای تهیه این سمفونی با شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران درخواست کرده بود که وی را برای بازدید از سد کارون 3 ببرند و بعد از بازدید گفته بود : در بالای تاج سد و در همانجا و پس از نگاه کردن به عظمت سد الهام لازم را برای نوشتن سمفونی دریافت کرده و از این همه عظمت تحت تاثیر قرار گرفته است ! حالا شما بگویید حرف هایی که اکنون می زند درست است یا حرف هایی که آن موقع زده؟ یا هیچکدام !

  موافق(0)مخالف(0)
 4. به نظرم ایشان دارد یه جورایی از مواضع قبلی اش عقب نشینی می کند که نه طرفداران محیط زیست را از خود برنجاند و نه تهیه کننده ثروتمند و سدسازش با او قهر کند! نه؟

  موافق(0)مخالف(1)
 5. رضا

  یک عمر این هنرمند برای ما کارهایی رو کرده که به نظر من نفر اول آهنگ های خاطره انگیز ذهن هر ایرانی با کارهایی مثل آهنگ فیلم امام علی تا بوی پیراهن یوسف و ....
  این آقا مبلغی گرفته و قراردادی امضا کرده به عنوان یکی از متعهد ترین رهبران ارکستر ایران و یکی از قویترینها.
  حال انتظار دارید بعد از اتمام کار و در زمان اجرا بد عهدی کند
  حرفهای بیهوده ای میشنوم.
  نمیدونید ساخت یک قطعه موسیقی چه بیچارگی داره اون هم از نوع کارهایی ک ایشون انجام میده و..

  موافق(1)مخالف(0)
 6. امین

  با درود به ساحت محترم استاد بزرگ، مجید انتظامی عزیز، کاملا صحیح فرموده این قربان. مخالفان فرمایش شما از روی نادانی و اطلاعات کم حرفی را می زنند و شکوه ای می کنند. شما موزیسین بزرگ و محبوب تمام هنرمندان این مرز و بوم و ... هستی. هر طور که باشید عزیز و دوست داشتنی هستی. مسلما بهترین تصمیم رو با توجه به شرایط می توانید اتخاذ کنید و ما شاگردان کوچک شما بر هر تصمیم جنابعالی، خواه این باشد یا آن، مهر تایید و پیروی خواهیم زد.

  موافق(1)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید