در ستایش علی اکبر کاظمینی، مرد سبزاندیش دیار کازرون

    علی اکبر کاظمینی را بسیاری از فعالان محیط زیست، حتا آنهایی که تاکنون گذرشان به دیار ارژن و پریشان هم نیافتاده است، به خوبی می‌شناسند. مرد سختکوش و انسان شریفی که همه‌ی وقت و سرمایه علمی، مالی و معنوی خود را برای حفظ طبیعتی که دوست دارد، سالهاست که هزینه کرده و می‌کند. کاظمینی در همه‌ی این چند سالی که روزگار دریاچه زیبای فامور، پریشان شده بود، خود پریشان بود؛ تو گویی انگار نبض زندگی و پوم تاک ضربان قلبش را با پوم تاک دریاچه و تالابی تنظیم کرده که تداوم حیاتش به معنی تداوم حیات در دیار دوست داشتنی کازرون است. از او بارها خواسته بودم تا خود را در معرض قضاوت مردم قرار داده و برای افزایش وزن ملاحظات محیط زیستی از انتخابات شوراهای شهر شروع کند. خوشبختانه ایشان، درخواست محمّد درویش و بسیاری از فعالان و طرفداران محیط زیست در کازرون را سرانجام پذیرفت و اینک خبردار شده‌ام در انتخابات شورای اسلامی، خود را در معرض انتخاب و قضاوت شهروندان سبزاندیش کازرونی قرار داده است.

علی اکبر کاظمینی

    ایمان دارم که سرانجام او، مجاهدت‌ها و سختکوشی‌های کم‌نظیرش در جمعیت محیط زیستی 13 فروردین که سالهاست آن را مدیریت می‌کند، پاسخی سزاوارانه از مردم و همشهری‌های قدرشناسش دریافت کرده و به شورای اسلامی شهر کازرون راه خواهد یافت تا بلکه بتواند به کمک دیگر یاران و همشهری‌های طبیعت دوستش، دوران پریشان‌حالی دیار کازرون و دشت برم را به پایان نزدیک سازد.

انشاالله

در کنار کاظمینی در بیشابور

    پی نوشت:

    در هر جای این کشور پهناور که زندگی می‌کنید، از همه‌ی هموطنان عزیزم که خود را دوستدار طبیعت ایران می‌دانند و خواننده‌ی مهار بیابان‌زایی هستند، می‌خواهم تا در انتخابات شوراهای شهر و روستا، به شناسایی و معرفی کاندیداهایی اقدام کنند که دغدغه یا پیشینه محیط زیستی داشته و بدین ترتیب، امکان برنده شدن وی در این انتخابات را افزایش دهند؛ چرا که موفقیت هر فعال و دوستدار محیط زیست در انتخابات، یعنی کاهش خطر مرگ طبیعت وطنی که دوستش داریم و دارید.

موافق(1)مخالف(0)

۸ Comments

 1. ماندانا

  امید که ایشان بتوانند از موانع افرادی فقط سنگ می اندازند عبور کنند وموفقیتهای خوبی بدست آورند...
  درود برهمه سبز اندیشان

  موافق(0)مخالف(0)
 2. آمین ...

  موافق(0)مخالف(0)
 3. سپاس بیکران از محمد درویش نازنین به خاطر همه ی توجهاتش به عرصه طبیعت این سرزمین برای شما و مهندس کاظمینی آرزوی بهترین پیروزی ها را دارم تا شما هستید طبیعت این سرزمین نفس خواهد کشید

  موافق(0)مخالف(0)
 4. خواهش می کنم جناب پولادی عزیز.
  وظیفه است و این کمینه ی کاری است که در حق یک سلحشور بی ادعای طبیعت ایران از دیار کازرون باید انجام می دادم.
  با آرزوی پیروزی ...

  موافق(0)مخالف(0)
 5. مسعود

  به اميد موفقيت

  موافق(0)مخالف(0)
 6. درود بر شما جناب آقای درویشی عزیز
  من قصد دارم آخر این هفته از یاسوج به قشم رو رکاب بزنم با شعار "احیاء ذخیره گاههای زیست کره دنا، ارژن پریشان، گنو و حرا" .
  با توجه به اینکه بسیاری از فعالان عرصه محیط زیست رو می شناسید از جمله آقای کاظمینی، "لطفا" اسم و شماره تلفن دوستانی رو در که طی این مسیر ساکن هستند رو به من بدهید تا کارو تلاشم به کمک این دوستان نتیجه بهتری را در بر داشته باشد.
  به امید دیدار
  عبدالرضا کوهپایه

  موافق(0)مخالف(0)
 7. عبدالوهاب جواهری

  درود به همت والای این انسان کوشا و فهیم.

  موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید