بيش از شش هزار وبلاگ از محيط زيست مي‌نويسند!

روز حرکت وبلاگ ها

تا اين لحظه صاحبان 5879 وبلاگ از سراسر جهان، دعوت يك آمريكايي اصفهاني‌تبار را لبيك گفته و اعلام داشته‌اند كه در روز 15 اكتبر 2007 (23 مهرماه 1386) به بهانه‌ي محيط زيست، يك پست از وبلاگ خود را به سبزانديشان سراسر عالم هديه خواهند داد. اميد كه هموطنان عزيزم نيز هر چه بيشتر اين دعوت را جدي گرفته و در آن روز با قلم سبز خويش به استقبال طبيعت روند.
از عليرضا مجيدي عزيز – كه گمان برم نخستين وبلاگ نويس وطني بود كه اين خبر را در ايران اعلام داشت – و ديگر دوستاني كه تاكنون به انعكاس اين حركت ارزشمند پرداخته‌اند، سپاسگزارم.

گفتني آنكه فقط در طول يك هفته اخير (تا 10 مهر) بيش از 500 وبلاگ ديگر به جمع داوطلبين حمايت از حركت جمعي 23مهرماه افزوده شده و اينك مخاطبين 6500 وبلاگ داوطلب به بيش از چهار و نيم ميليون نفر در سراسر جهان رسيده است. براي ديدن نام و نشان وبلاگهاي ثبت نام كرده – از جمله وبلاگنويسان ايراني – به اينجا مراجعه فرماييد.

13 فکر می‌کنند “بيش از شش هزار وبلاگ از محيط زيست مي‌نويسند!

  1. وحيد نوروزي

    سلام…” يادم مي آيد جبهه سبز ايران در يكي از نمايشگاهها تمام غرفه خود را سياه پوش كرده بودند و اعلام مي كردند به خاطر بي توجهي مقامات كشور به محيط زيست عزادار هستند.يا در يك سال يكي از تشکلهای مردمی چند تا هندوانه در غرفه گذاشته بودند و يكي از اعضاي آن با انداختن دستمال دور گردن خود مرتب خبر از حراج محيط زيست ميداد…بدو بدو حراجه….بدو بدو ارزونش كرديم…..يا انجمن حمايت از ………..” بقیه اش را میتوانید در صورت تمایل در وبلاگم بخوانید.

  2. بی تقصیر

    سلام.آمدم که بگویم هنوزهم می آیم و می خوانم.البته در دیار ما شما همچنان فیلتر شده اید مثل جناب طاهری.در هر حال بهروز باشید و مرغ بوتیمار و غم خورک.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.