تبریک به اروند درویش!

اروند درویش - ارتفاعات توچال

     دیروز روز اروند بود … برای همه‌ی ما روزهایی در زندگی وجود دارد که هرگز از یاد نمی‌بریم … یکی از آن روزها، نخستین روز ورود به دبستان است؛ یکی دیگر شاید اولین روز ورود به سربازخانه باشد! یا ورود به دانشگاه یا نخستین نگاهی که منجر به لرزش دل می‌شود و یا روزی که یه نفر با انگشت‌های کوچولوش دستاتو می‌کشه و می‌گه: “پدر! امروز من با وزیر ملاقات کردم و از او یک سیب طلایی جایزه گرفتم!”
    بله دیروز – بی‌شک – روزی فراموش‌نشدنی برای اروند بود … روزی که تا مدت‌ها در خاطرش خواهد ماند و با افتخار و شوق از آن یاد می‌کند.
    و البته از شما چه پنهان، برای من نیز حقیقتاً روزی بیادماندنی شد … فکر نکنم برای هیچ پدر و مادری، هیچ  لحظه‌ای بتواند شورانگیز‌تر و آرام‌بخش‌تر از لحظه‌ای باشد که احساس کنی، فرزندت احساس می‌کند که در اوج ایستاده و مرکز توجه عالم شده است!
    امیدوارم برای همه‌ی پدر و مادرهای خوب سرزمینم، چنین توفیقی حاصل شود.

    اصل ماجرا را می‌توانید در وبلاگ خودش پی بگیرید.

4 فکر می‌کنند “تبریک به اروند درویش!

 1. باباي فردا

  مطلب اصلی را در سایت این بزرگ مرد کوچک خواندم… راهش و برق نگاهش مایه افتخار است.
  با تمام وجود اوج احساس پدرانه را در چنین روزی تبریک می گویم.

 2. باباي فردا

  مهندس درویش عزیز، ضمن تبریک مجدد و عرض ارادت همیشگی، هرچه سعی کردم وبلاگ اصلی شما به آدرس http://desert.darvish.info قابل دسترسی نبوده و گویا فیلتر شده است. سرویس اینترنت من از شرکت افرانت است لطفا موضوع را پیگیری نمایید که آیا واقعا از نظر دوستان سانسورچی دلیلی برای این کار وجود داشته و یا یک گاف فیلترینگ داده اند.

  اروند عزیز را ببوسید و به او هم از قول من تبریک بگویید.

  پاسخ:
  بابای فردای عزیز: نشانی وبلاگ من به: http://biaban.darvish.infoتغییر کرده است. ممنون از همراهی هایت. یلدای عزیز را ببوس.

 3. اسد افلاکی

  اروند جان از موفقیت تو خیلی خوشحال شدم.
  امیدوارم همیشه شاد و موفق باشی.

  پاسخ:
  زنده باشی جناب افلاکی عزیز. امید که روزی شاهد موفقیت های دلبند عزیزت باشی و باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *