پنجمین موج سبز به پایان رسید؛ اما باغ اکولوژی نوشهر هرگر به پایان نخواهد رسید!

درست است که پنجمین موج سبز وبلاگستان با حمایت بی‌ نظیر طرفداران راستین محیط زیست و منابع طبیعی ایران به پایان رسید؛ اما همان گونه که در بیانیه‌ی پایانی هم آمده است، نباید تا مجازات عاملین اصلی و فرماندهان پشت پرده این تخریب نابخشودنی، مطالبات خویش را فراموش کرده و یا پیگیری نکنیم.
به همین دلیل است که باید هشدار احمد رحمانی را نسبت به موج جدیدی از تجاوز و تخریب به باغ اکولوژی نوشهر را جدی گرفته و همچنان از وزیر جهاد کشاورزی و معاون تحقیقاتی‌شان – دکتر پرهمت –بخواهیم تا بر تلاش‌های‌شان برای بازپس‌گیری 8 هکتار تصرف شده شتاب بخشند و نیز گناه‌کاران اصلی را به مجازات رسانند.
جا دارد در اینجا از آن گروه از مردم و بازاریان شریف نوشهری که نسبت به این تجاوز شرم‌آور بی‌تفاوت عمل نکردند، قدردانی کنم.
همچنین، کار ارزشمند دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان در تهیه تومار و محکومیت قاطعانه این اقدام شایان تحسین است.
درود بر همه‌ی ایرانیانی که ضربان قلب‌شان را با پوم تاک ضرب زمین تنظیم کرده‌اند.
آخرین خبرها و واکنش‌ها را در تارنمای موج سبز پی‌بگیرید.

موافق(0)مخالف(0)

۵ Comments

 1. درود...
  طومار 7 متری دانشگاهصنعتی رو به وزیر وزین کشاورزی ارسال شد هر چند که ما را امیدی نیست به خیر کسان اما...(البته بماند که رییس دانشکده منابع طبیعی می خواست ما رو اعدام کنه!!چون واسه جمع کردن امضا از صاحب خونه اجازه نگرفتم!!)

  موافق(0)مخالف(0)
 2. خسته نباشی رسول جان ...
  درود بر همت تو و همراهانت در دانشگاه صنعتی اصفهان ...

  موافق(0)مخالف(0)
 3. مسعود

  به امید پیروزی

  موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید