حنيف شعاعي؛ هنرمندي كه بيابان را مي فهمد

سري به عكاس خانه مجازي حنيف شعاعي بزنيد تا با نگارنده هم رأي شويد كه صاحب تفكري كه در پشت چشمي اين دوربين هوش ربا قرار گرفته است، به رغم جواني، بيابان را، عظمتش را، حرمت اهورايي و رازآلودش را، خطرش را، بيكرانگي‌اش را و آرامشش را خوب شناخته است.

شايد از همين رو باشد كه عكاس خانه مجازي اش با نام ژرفاي ميدان  “Depth of field” توانسته در بين ۲۰ رقابت‌کننده‌ی‌ نهایی برای دریافت جایزه بهترین فتوبلاگ جهان در سال ۲۰۱۰ قرار گيرد.
ضمن تبريك به حنيف عزيز، از همه خوانندگان گرامي مهار بيابان زايي درخواست ميكنم تا با رأي به او از چنين نگاه هنرمندانه و تفكربرانگيزي پاسداري كنند.

شيوه ي رأي دادن را عباس ثابتيان به روشني شرح داده است. فقط يادتان باشد كه تا 10 دي ماه فرصت شركت در اين نظرسنجي را داريد، پس تا مي‌توانيد براي حنيف تبليغ كرده و محتواي اين يادداشت را در صفحات مجازي و ايميل خود براي آنها كه بيشتر دوست‌شان داريد، فوروارد كنيد.

موافق(0)مخالف(0)

۵۸ Comments

 1. دست در دست یکدیگر دهیم به مهر محیط زیست خویش را کنیم آباد .حداقل جلوی نابودیش رو بگیریم .

  موافق(0)مخالف(0)
 2. سیمین

  سلام آقای درویش
  بعد از مدتی این وبلاگ را دوباره دیدم.
  خدا کنه هر چه زودتر همه چیز درست بشه و دوباره نوشته هاتون را اینجا بنویسید.

  موافق(0)مخالف(0)
 3. ممنون از لطف تان.
  اما بعید می دانم تنگ نظرانی که مهار بیابان زایی را هم تحمل نکردند، چنین انعطافی را از خود بروز دهند.
  درود ...

  موافق(0)مخالف(0)
 4. به عمار رفیعی:
  ساعت خواب عمار جان!
  این وبلاگ از 30 آذر سال 1389 فیلتر شده است!

  موافق(0)مخالف(0)
 5. من تازه متوجه تاریخ آخرین پست شدم... عجب بی توجهی کردم!!!
  اما به هرحال وبلاگتان در فیس بوکم لینک شد.
  در ضمن، با فیلتر شدن هم می شود آپ کرد. دیگر اکثرا فیلتر شکن دارند.

  موافق(0)مخالف(0)
 6. امیررضا

  سلام اقای درویش
  من این لینک روی توی سایت عصر ایران دیدم به نظرم برای محیط زیستی ها دفاع خوبیه، چون فقط شما رو می شناختم و می دونم به محیط زیست ایران علاقمند راستین هستید گفتم شاید بتونید بیشتر منعکسش کنید.
  http://www.asriran.com/fa/news/189446/%D8%AA%D9%81%D9%86%DA%AF%D8%AA-%D8%B1%D8%A7-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%A8%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1

  موافق(0)مخالف(0)
 7. درود بر شما. امیدوارم دکتر فاضل بتواند به عهدش وفا کند.
  موفق باشید.

  موافق(0)مخالف(0)
 8. با درود و سپاس
  وبلاگ گردشگری شیوار کوهستان خدمات بسیار متمایزی در زمینه ایرانگردی و سایر خدمات گردشگری ، بالاخص در عرصه طبیعت گردی ارایه مینماید.
  از آنجاییکه فعالیت در راستای شناساندن جاذبه های ایران چه به ایران و ایرانیان و چه به گردشگران برون مرزی از اهداف و آرزوهای مشترک ما می باشد ؛ لذا تبادل لینک و کسب اطلاعات جامع تر برای کاربران وب ،همکاری گروههای مختلف گردشگری را می طلبد.
  باعث امتنان خواهد بود در صورت رضایت شما دوست گرامی این تبادل لینک صورت گیرد.شیوار کوهستان مشتاقانه منتظر دریافت لینک شما خواهد بود. لینک اینجانب : www.shivar.org به نام تورهای طبیعت گردی شیوار کوهستان .

  موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید