در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم: امید نخست و هشتم انصراف دادند!    همان طور که خوانندگان عزیز مهار بیابان‌زایی می‌دانند، از سوم خرداد 1392، یک نظرسنجی را بر روی تارنمایم قرار داده و پرسیده بودم که انتخاب کدامیک از 8 مرد داوطلب ورود به ساختمان پاستور را به نفع محیط زیست ایران می‌دانید. 

کلیک کنید

    اینک با اعلام انصراف آقایان غلامعلی حداد عادل (که با کسب  16 رأی -3.1 درصد آرا- از مجموع 503 نفری که در این نظرسنجی شرکت کرده بودند، مقام هشتم را بدست آورده بود) و محمّدرضا عارف که با 148 رأی (29.4 درصد)، امید شماره یک  خوانندگان مهار بیابان‌زایی به شمار می‌آمدند؛ مجبور شدم تا نظرسنجی را با حذف دو فرد یاد شده ادامه دهم.

موافق(0)مخالف(0)

۱۰ Comments

 1. رای مردم ایران روحانی است
  رئیس جمهور یا روحانی است یا رضایی
  قالیباف خوب خودش را نشان داد همش...

  موافق(1)مخالف(0)
 2. هیچ کدام. البته این نظر من است. این یعنی رأی ندادن! من البته نماینده مردم ایران نیستم که بگویم رأی مردم ایران به کیست مثل آقای شراگیم!

  موافق(0)مخالف(0)
 3. اگر اکثر احتیاجاتمان را از طریق خرید واردات یا کنترات کردن به خارجیها رفع میکنیم، تعجبی نیست که تحصیلکرده ها، کارشناسان، کارگران و سرمایه داران داخلیمان نه تنها بیکار مانده یا به سرمایه شان اضافه نمیشود، بلکه موقعیت دست و پنجه نرم کردن در دنیای تجربه و عمل را هم پیدا نخواهند کرد.

  موافق(0)مخالف(0)
 4. حسینی

  دل خوش سیر چند؟

  موافق(0)مخالف(0)
 5. محمد جان همچنان می گویم هیچ کدامش کو؟

  موافق(0)مخالف(0)
 6. و من هم همچنان می گویم: هنر آن است که با ابزار موجود، تفاوت را نشان دهیم؛ وگرنه اگر محدودیتی وجود نداشته باشد که دیگران هم بکنند آنچه مسیحا می کرد! نه امیر جان؟

  موافق(0)مخالف(0)
 7. محمد جان به این میگویند توجیه کردن هدف با وسیله.! نه؟

  موافق(0)مخالف(0)
 8. نه! به این می گویند: قبول این واقعیت که طولانی ترین و سخت ترین راه ها هم با برداشتن گام نخست، کوتاه تر می شود! نمی شود؟

  موافق(0)مخالف(0)
 9. سعی می کنم بفهمم.

  موافق(0)مخالف(0)
 10. متشکرم امیرجان. ایمان دارم که نهایت تلاش خود را برای درک آن دانستگی که می کوشم تا انتقال دهم، می کنی.
  درود ...

  موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید