بيش از شش هزار وبلاگ از محيط زيست مي‌نويسند!

روز حرکت وبلاگ ها

تا اين لحظه صاحبان 5879 وبلاگ از سراسر جهان، دعوت يك آمريكايي اصفهاني‌تبار را لبيك گفته و اعلام داشته‌اند كه در روز 15 اكتبر 2007 (23 مهرماه 1386) به بهانه‌ي محيط زيست، يك پست از وبلاگ خود را به سبزانديشان سراسر عالم هديه خواهند داد. اميد كه هموطنان عزيزم نيز هر چه بيشتر اين دعوت را جدي گرفته و در آن روز با قلم سبز خويش به استقبال طبيعت روند.
از عليرضا مجيدي عزيز – كه گمان برم نخستين وبلاگ نويس وطني بود كه اين خبر را در ايران اعلام داشت – و ديگر دوستاني كه تاكنون به انعكاس اين حركت ارزشمند پرداخته‌اند، سپاسگزارم.

گفتني آنكه فقط در طول يك هفته اخير (تا 10 مهر) بيش از 500 وبلاگ ديگر به جمع داوطلبين حمايت از حركت جمعي 23مهرماه افزوده شده و اينك مخاطبين 6500 وبلاگ داوطلب به بيش از چهار و نيم ميليون نفر در سراسر جهان رسيده است. براي ديدن نام و نشان وبلاگهاي ثبت نام كرده – از جمله وبلاگنويسان ايراني – به اينجا مراجعه فرماييد.

موافق(0)مخالف(0)

۱۳ Comments

 1. سلام..." يادم مي آيد جبهه سبز ايران در يكي از نمايشگاهها تمام غرفه خود را سياه پوش كرده بودند و اعلام مي كردند به خاطر بي توجهي مقامات كشور به محيط زيست عزادار هستند.يا در يك سال يكي از تشکلهای مردمی چند تا هندوانه در غرفه گذاشته بودند و يكي از اعضاي آن با انداختن دستمال دور گردن خود مرتب خبر از حراج محيط زيست ميداد...بدو بدو حراجه....بدو بدو ارزونش كرديم.....يا انجمن حمايت از ..........." بقیه اش را میتوانید در صورت تمایل در وبلاگم بخوانید.

  موافق(0)مخالف(0)
 2. سلام آقای مهندس ... خوشحالم از حضورتون موفق باشید.

  موافق(0)مخالف(0)
 3. سلام.آمدم که بگویم هنوزهم می آیم و می خوانم.البته در دیار ما شما همچنان فیلتر شده اید مثل جناب طاهری.در هر حال بهروز باشید و مرغ بوتیمار و غم خورک.

  موافق(0)مخالف(0)
 4. سلام جناب درویش. من هم هستم دوست عزیر.
  15 اکتبر 2007

  موافق(0)مخالف(0)
 5. لبیک!

  موافق(0)مخالف(0)
 6. سلام درویش خان .
  شعر هم مقبول می افتد ؟

  موافق(0)مخالف(0)
 7. مرتضی خاکپور

  http://khakpour110m.persianblog.ir/

  موافق(0)مخالف(0)

دیدگاه خود را بیان کنید