🖋حاصل گفتگوی دیروزم با #شهردار_شهرکرد را در تحلیل نگاه روز #خبرگزاری_ایانا بخوانید!

🇮🇷: @darvishnameh 🖋حاصل گفتگوی دیروزم با #شهردار_شهرکرد را در تحلیل نگاه روز #خبرگزاری_ایانا بخوانید! http://iana.ir/بخش-نگاه-روز-۱۵۲/۵۵۶۲۷-از-نت-در-قلب-بلژیک-تا-شهرکرد-در-بام-ایران-چقدر-راه-است در صورت عدم مشاهده پست، دکمه ی “ادامه مطلب” را کلیک کنید موافق(0)مخالف(0)

🔴 چهارمین #گفتگوی_راهبردی_حجم

🔴 چهارمین #گفتگوی_راهبردی_حجم ✅ سنت و توسعه #جامعه_مدنی در ایران 🎙 سخنران: #محمدجواد_غلامرضا_کاشی ⏰ ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷ ⭕️ ورود برای عموم آزاد و رایگان است⭕️ @Haajm tlgur.com/d/BGYR5LPg موافق(0)مخالف(0)

🔴 کشاورزی ناپایدار و مصرف غیرعلمی کود شیمیایی، مهم ترین سرمایه سرزمینی را در کشور نابود کرده است! چرا؟

🇮🇷: @darvishnameh 🔴 کشاورزی ناپایدار و مصرف غیرعلمی کود شیمیایی، مهم ترین سرمایه سرزمینی را در کشور نابود کرده است! چرا؟ http://iana.ir/بخش-کشاورزی-۱۱/۵۵۶۱۷-خاک-بسیاری-از-مناطق-کشور-تهی-شده-است در صورت عدم مشاهده پست، دکمه ی “ادامه مطلب” را کلیک کنید موافق(0)مخالف(0)

🔶جشنواره #ماکوگرام فرصتی طلایی برای همه فعالان در فضای مجازی است که در سفری پنج روزه به #ماکو با حضور در میان مردم محلی و مناطق گردشگری این منطقه، سفرنگاری کرده و در جشنواره شرکت کنند. (تنها تا پایان تیرماه فرصت ثبت‌نام است)

🔶جشنواره #ماکوگرام فرصتی طلایی برای همه فعالان در فضای مجازی است که در سفری پنج روزه به #ماکو با حضور در میان مردم محلی و مناطق گردشگری این منطقه، سفرنگاری کرده و در جشنواره شرکت کنند. (تنها تا پایان...

✅ با دقت نگاه کنید! اینجا #قزوین است؛ مهدِ ایرانیانی که اهل فشار بر رکاب هستند تا فشار بر پدال گاز! دست مریزاد … 👏👏👏

🇮🇷: @darvishnameh ✅ با دقت نگاه کنید! اینجا #قزوین است؛ مهدِ ایرانیانی که اهل فشار بر رکاب هستند تا فشار بر پدال گاز! دست مریزاد … 👏👏👏 https://t.me/qazvinbike/1829 در صورت عدم مشاهده پست، دکمه ی “ادامه مطلب” را کلیک...

🔻اگر می‌خواهیم تا نقش رسانه‌ها در تغییر سبک زندگی ایرانیان و رعایت هنجارهای محیط زیستی را ارتقاء دهیم، باید به تربیت روزنامه‌نگارانی متخصص بپردازیم:

🇮🇷: @darvishnameh 🔻اگر می‌خواهیم تا نقش رسانه‌ها در تغییر سبک زندگی ایرانیان و رعایت هنجارهای محیط زیستی را ارتقاء دهیم، باید به تربیت روزنامه‌نگارانی متخصص بپردازیم: http://irna.ir/fa/News/82970844 در صورت عدم مشاهده پست، دکمه ی “ادامه مطلب” را کلیک کنید...

🔻این یادداشت خوب و روشنگرانه را در #خبرگزاری_ایانا بخوانید تادریابید درماجرای رسوایی #سدگتوند، دادستان چگونه باید داد ستاند؟!

🇮🇷: @darvishnameh 🔻این یادداشت خوب و روشنگرانه را در #خبرگزاری_ایانا بخوانید تادریابید درماجرای رسوایی #سدگتوند، دادستان چگونه باید داد ستاند؟! 👇 http://iana.ir/بخش-علم-محیط-زیست-۱۲۱/۵۵۴۰۰-دادستان-کل-در-معادله-گتوند-کجای-کار-است موافق(0)مخالف(0)

✅خبر خوشی که #شهردار_اصفهان اعلام کرد!✅

🇮🇷: @darvishnameh ✅خبر خوشی که #شهردار_اصفهان اعلام کرد!✅ 🖋آفرین به شهردار و دیگر مقامات محلی در اصفهان که پیوسته و شتابان برای #نفی_خودرومحوری، گامهای عملی و غیرشعاری برمی‌دارند. از فعالان مدنی در اصفهان می‌خواهم تا این روند مثبت را...

✅ آخرین شماره مجله دوچرخه و طبیعت در دوره اول منشر شد.

✅ آخرین شماره مجله دوچرخه و طبیعت در دوره اول منشر شد. دوچرخه و طبیعت| شماره ۸ | تابستان ۱۳۹۷ | ۷,۰۰۰ تومان 🔴 دانلود رایگان در وب سایت نشریه 👇 🔗 https://goo.gl/iUCFcN در صورت عدم مشاهده پست، دکمه...

✅ گزارش خبرگزاری فارس از افتتاح دومین #مدرسه_طبیعت در #چهارمحال_و_بختیاری:

🇮🇷: @darvishnameh ✅ گزارش خبرگزاری فارس از افتتاح دومین #مدرسه_طبیعت در #چهارمحال_و_بختیاری: 🔶منتظر خبرهایی خوش تر باشید! #آلمون 👇 http://chaharmahal-bakhtiari.farsnews.com/news/13970423000544 در صورت عدم مشاهده پست، دکمه ی “ادامه مطلب” را کلیک کنید موافق(0)مخالف(0)

✅ آفرین به #شهردار_بروجرد؛ شهری که در حوزه ترویج #دوچرخه_سواری هم در #لرستان بسیار خوب عمل کرده و #پلیس_دوچرخه_سوار هم دارد.

✅ آفرین به #شهردار_بروجرد؛ شهری که در حوزه ترویج #دوچرخه_سواری هم در #لرستان بسیار خوب عمل کرده و #پلیس_دوچرخه_سوار هم دارد. #نه_به_پلاستیک #مانیز_مردمی_هستیم 🇮🇷: @darvishnameh در صورت عدم مشاهده پست، دکمه ی “ادامه مطلب” را کلیک کنید موافق(0)مخالف(0)

🔴باورتان می شود دوچرخه در این مملکت هنوز در شمارِ کالاهای لوکس طبقه بندی می‌شود؟!🔴

🔴باورتان می شود دوچرخه در این مملکت هنوز در شمارِ کالاهای لوکس طبقه بندی می‌شود؟!🔴 🇮🇷: @darvishnameh ۱⃣ خبر می‌رسد در ششمین نشست کمیته اجرایی تفاهم‌نامه مشترک دو وزارتخانه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ورزش و جوانان، موضوع...