اروند | دل نوشته ها | مهار بیابان زایی | فوتوبلاگ | آلبوم عکس اروند

چند روزی است که اروند مدام مرا دلداری می‌دهد!

    پس از حذف ناگهانی و حیرت‌انگیز نشان دُرنا از پیراهن تیم ملی والیبال در لیگ جهانی که سبب تأسف و ناخشنودی بسیاری از دوستداران محیط زیست را فراهم کرد. بسیار تلاش کردم تا به کمک معصومه ابتکار بتوان معما را حل کرده و دریابیم که چرا آقای داورزنی دست به چنین حرکتی زد؟ و البته مانند اغلب موارد، هیچ پاسخ شفافی از وزارت ورزش و جوانان در این خصوص شنیده و دریافت نشد!

آه درناها و ...

    تا اینکه سرانجام، تیم ملی والیبال وارد مسابقه‌ها شد و به جای درنا، این نشان بانک سامان بود که بر سینه‌ی ملی‌پوشان ما می‌درخشید!
تیم ملّی هم که پی در پی با نتایجی غیرقابل باور مشغول باختن از آمریکا و لهستان بود تا جایی که اروند رو به من کرد و شاید برای دلداری دادنم گفت: پدر! چه خوب شد که این تیم والیبال با نشان درنا در بازی‌ها شرکت نکرد؛ وگرنه هم برای درناها بد می‌شد، هم برای محیط زیست و هم برای تو!
فکر کن می‌گفتند: درناهای ایرانی در تور صیادان آمریکایی افتادند! یا لهستانی‌ها آنها را کباب کردند!!
خلاصه دیدم پربیراه هم نمی‌گوید پسرک شیطوون من! تا دیشب که سرانجام طلسم شکست و والیبالیست‌های ایرانی، روس‌ها را در خانه به خاک نشاندند و خود اوج گرفتند …
هر چند هنوز می‌توانم اینگونه روزگار را تعبیر کنم که شاید اگر درناها همراه ملی‌پوشان بود، آن چهار بازی نخست را هم آنگونه غم‌انگیز به پایان نمی‌بردند! نه؟

طرحی که ناکام ماند!

    بلندپرواز بمانید بچه‌ها … می‌دانم که دل دُرناها هم با شماست …

7 نظر درباره “چند روزی است که اروند مدام مرا دلداری می‌دهد!” داده شده است.

 1. تابناک گفت :

  http://www.tabnak.ir/fa/news/508706/%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%B1%D9%88%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D9%84%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AF%D9%87%D8%AF

 2. مسعود گفت :

  با دلداري اروند موافقم
  و البته تصور شما رو ارج مي نهم 🙂 كه اگر بچه ها درنا بودن بهتر و بهتر هم مي شد

 3. اروند گفت :

  زنده باد و درود بر مسعود عزیز …

 4. فاطمه نوروزی گفت :

  درود بر اروند عزیزم 🙂
  تعطیلات تابستانی خوش بگذره،اگه دلت برای معماهای ریاضی تنگ شد حتما باخبرم کن :))

 5. اروند گفت :

  چشم. حتماً. ممنون از لطف تان.

 6. گیتا گفت :

  اروندعزیز دلداریت فوق العاده بود،اینجور موقع ها مشخص میشه چقدر پسرپدری

 7. اروند گفت :

  چه پیام دلگرم کننده‌ای بود برای پدر!!

نظر بدهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.Arvand با نیروی وردپرس فارسی راه اندازی شده است. اجرا شده توسط مانی منجمی. بخشی از http://mohammaddarvish.com/.