اروند | دل نوشته ها | مهار بیابان زایی | فوتوبلاگ | آلبوم عکس اروند

طولانی‌ترین تابلوی نقاشی‌ تمام عمرم!

در کنار درازترین اثر نقاشی که در آفرینش آن مشارکت داشته‌ام!

     چند روز پیش – ۲۰ خرداد ماه ۸۶ – مهمان اداره‌ی پدر (باغ ملّی گیاه‌شناسی ایران) بودم؛ منتها با این فرق که اینبار با دعوتنامه اومده بودم! چون که رئیس اداره تصمیم گرفته بود یک گردش علمی برای همه‌ی بچه‌های کارمندای مؤسسه (تحقیقات جنگل‌ها و مراتع) برگزار کنه؛ برای همینه که من و پیام، مهیار و شادی و ۱۵۰ نفر دیگه جمع شده بودیم اداره‌ی پدر و علاوه بر اینکه صبحانه و نهار مهمون بودیم، یه عالمه هم تو زمین فوتبال بازی و طناب کردیم و آخرش نقاشی کشیدیم؛ اونم چه نقاشی طول و درازی با گواش و آب‌رنگ! فکر کنم این درازترین تابلوی نقاشی بود که در کشیدنش مشارکت داشتم!

طولانی‌ترین نقاشی!

    تازه  عمو عصاره (رئیس اداره) هم برامون سخنرانی کرد و در باره‌ی جنگل‌ها و مراتع و اهمیت درخت‌ها و گل‌ها حرفای قشنگی زد و سؤال هم پرسید و جایزه هم داد! در ضمن پیش حاج‌آقا هاشمی (امام جماعت اداره) هم رفتیم و من یه خاطره درگوش حاج‌آقا تعریف کردم که هر چی پدر گفت: چی گفتی؟ بهش نگفتم!!
     خلاصه روز خوبی بود … جای همگی خالی … از عمو طوقی و عمو نوروزی و خاله خدابخش و خاله مرگن هم که همه‌ی زحمت‌ها و تدارکات بر عهده‌ی اون‌ها بود، خیلی خیلی ممنون.

۳ نظر درباره “طولانی‌ترین تابلوی نقاشی‌ تمام عمرم!” داده شده است.

 1. بابای فردا گفت :

  اروند جونی،‌ چقدر این عکس های خودت قشنگه… بی نظیره… کاشکی آدم بزرگا قدر این نقاشی ارزنده را بدونن… راستی چی میاد بر سر این نقاشی؟!؟!

 2. گیج منگولی گفت :

  سلام اروند جونم حالا دیگه با حاج آقا حرفهای خصوصی می زنی؟ ای شیطون بلا! سلام منو به پدر ومادر خوبت برسون و یکخورده به این ملیکا کوچولو هم نقاشی یاد بده! راستی نمیاین از این طرفها! مهمون خودمونید!

 3. stainless steel valve گفت :

  Source stainless steel valve. Find top manufacturers and distributors of Stainless Steel Valve listed in the only industrial directory designed to provide … Runescape gp,offering Runescape gp RuneScape money, RuneScape gold and RuneScape 2 Gold are collected …
  Buy runescape money,
  buy runescape money – runescape money, runescape gold, runescape items …We wholesale Everquest 2 gold, eq2 gold, and more.
  Look here to Buy Cheap eq2 gold,
  eq2 platinum,
  eq2 plat Platinum, Accounts, Guides

نظر بدهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.اروند از نگاه پدر با نیروی وردپرس فارسی راه اندازی شده است. اجرا شده توسط مانی منجمی. بخشی از http://mohammaddarvish.com/.