اروند | دل نوشته ها | مهار بیابان زایی | فوتوبلاگ | آلبوم عکس اروند

نخستین عمل جراحی بر روی اروند!صبح روز جمعه – دوازدهم شهریور ۱۳۸۹ – اروند از دوچرخه اش در پارکینگ منزل سقوط کرد … سقوطی که منجر به شکستن استخوان پای راستش از دو جا و عمل جراحی بر روی آن در بیمارستان پارسیان تهران شد … او در این ساعت ها هنوز در بیمارستان بستری است، هرچند که روحیه‌اش بسیار خوب است.

گاه فکر می کنم: رخدادهای ناخوشایند برای ما رخ می‌دهند تا رخدادهایی ناخوشایندتر را تجربه نکنیم! نه؟

۳ نظر درباره “نخستین عمل جراحی بر روی اروند!” داده شده است.

  1. امیر حسین گفت :

    سلام اقا اروند اشکال نداره منم در ده سالگیم بر اثر یه تصادف دو دست و دو پام شکست و صد ها عمل جراحی روی ان ها انجام شد ولی متاسفانه پای چپم سالم نشد و الان شش ساله که روی ویلچر میشینم و گاهی هم با عصای زیر بغل راه میروم

  2. امیر حسین گفت :

    من فلجم معلولم ناتوانم یک چشمم کور و دیگری کم بینا کاملا شنواییم از دست رفته حتی یه دقیقه نمیتونم بایستم پدرم میخواد اهدای عضوم کنه من رو در مدرسه از پشت بام حل دادن ظربه مغزی هم شدم ارزو دارم دوباره پا داشته باشم

  3. ارین گفت :

    سلام منهم معلولم جفت پاهام قطع شده ولی با پای مصنوعی زندگی میکنم و قهرمان دومیدانی هستم من دکتری ریاضی هم دارم و در ۱۴سالگیم دچار حادثه شدم ازدواج کردم بچه هام هم جفتشون فلجن ولی درسشون عالی و در مدرسه عادی درس میخونن اقا اروند شما پاتون رو قطع کردن ؟

نظر بدهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.اروند از نگاه پدر با نیروی وردپرس فارسی راه اندازی شده است. اجرا شده توسط مانی منجمی. بخشی از http://mohammaddarvish.com/.